line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Кір – одна з небезпечних інфекційних хвороб

1В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. За 2017 рік зафіксовано 4782 випадки захворювання на кір. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання – вакцинація.

 

 

  Кір – гостре інфекційне захворювання, яке характеризується вираженою інтоксикацією, лихоманкою, висипом на слизовій оболонці рота, кашлем, запаленням слизової оболонки очей (сльозотеча, світлобоязнь, гнійні виділення). На 4-5 день хвороби з`являється червоний висип, який починається зі шкіри голови й обличчя, а згодом розповсюджується на все тіло. Хвороба триває до 4 тижнів і більше і має серйозні ускладнення – може призвести до пневмонії, отиту, запалення мозку і др. , а також до інвалідності та смерті.

  Вірус кору надзвичайно заразний, він швидко передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом під час вдихання найдрібніших крапель слизу, які потрапили в повітря при чханні, кашлі або розмові хворого. Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення.

  Специфічного лікування від кору немає. Усі діти та дорослі, які не робили щеплення, під загрозою.

  Щеплення проти кору проводять вже понад 50 років. Вакцинація формує специфічний імунітет, унаслідок чого організм людини стає нечутливим до захворювання.

   Згідно з календарем щеплень в Україні перше щеплення від кору проводять дітям у річному віці, а в 6 років – планову ревакцинацію. Ці дві дози вакцини забезпечують захист від кору.

   Наразі в Україну для щеплень КПК (профілактика кору, паротиту, краснухи) постачають препарат бельгійського виробництва «Пріорикс». Вакцина є в достатній кількості.

  Шановні батьки, запрошуємо Вас з дітьми на планові щеплення !

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь