line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На початку вересня для маленьких жителів Червоної Гусарівки та їхніх батьків передбачається очікувана подія: на базі Червоногусарівської школи почне працювати дитячий садочок

IMG 6427
В рамках реалізації в регіоні завдань Президента України В. Ф. Януковича щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року в Червоногусарівській ЗОШ І-ІІІ ст. побували голова райдержадміністрації Столбовий І.М., заступник голови райдержадміністрації Панасенко В. М. та начальник відділу освіти райдержадміністрації  Капуста А. Я. 

            На початку вересня для маленьких жителів Червоної Гусарівки та їхніх батьків передбачається очікувана подія: на базі Червоногусарівської школи почне працювати дитячий садочок, який будуть відвідувати двадцять дітей від трьох до шести років.

 

Як повідомив начальник відділу освіти райдержадміністрації  Капуста А. Я.  загальна сума, за рахунок якої зроблена реконструкція навчально-виховного комплексу, складає 80 тисяч гривень, п’ятдесят з яких надійшло з місцевого бюджету, а тридцять це кошти сільськогосподарських підприємств, які працюють на території сільської ради.

 

Під реконструкцію дитячого садка виділено одне крило школи де зроблені окремий вхід в приміщення садка, затишні ігрова кімната, спальня та їдальня, методичний та медичний кабінети. На початку вересня будуть привезені нові меблі, після встановлення яких дитячий садочок буде готовий прийняти малечу.  Завдячуючи народному депутату України Добкіну Д. М. на території нинішнього навчально-виховного комплексу торік з’явився новий дитячий майданчик. 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь