line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На семінар-нараді розглянули актуальні питання життєдіяльності району

IMG 8422Проведено семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування під головуванням Степана Масельського, голови райдержадміністрації спільно з  Олександром Літвіновим, головою районної ради. У семінарі-нараді прийняли участь також керівники органів місцевого самоврядування та житлово-комунальних підприємств району, керівники медичних закладів, представники правоохоронних органів та районних ЗМІ.

   Під час семінар-наради було розглянуто ряд актуальних питань життєдіяльності  району.

  Про проведення розрахунків по пільгам та субсидіям у 2018 році доповіла Лідія Гололобова, начальник фінансового управління райдержадміністрації.

  Про порядок видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення проінформував Олександр Ситнік, начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації.

   Начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Лілія Бабіч проінформувала присутніх про стан виконання Урядової програми "Доступні ліки" в Балаклійському районі в 2017 році.

   Як зазначила Лілія Миколаївна, в Балаклійському районі, як і в країні в цілому, з 1 квітня 2017 року запроваджено державне регулювання цін на лікарські засоби для амбулаторного лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми. Програмою "Доступні ліки" передбачено повна та часткова компенсація вартості препаратів за рахунок коштів державного бюджету. У реалізації Урядової програми брали участь 21 аптечний заклад (15 аптек і 6 аптечних пунктів).

   У 2018 році дія Урядової програми продовжується. На відшкодування вартості лікарських засобів Балаклійський район отримав субвенцію з державного бюджету в розмірі 1636,2 тис. грн.

   Крім того, у цьому році запроваджено державне регулювання цін на лікарські засоби для амбулаторного лікування хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, вагітних з анемією у І триместрі, пацієнтів, які страждають на депресії і депресивні стани.

   Також під час наради були розглянуті питання щодо підготовки до районного свята Масляної "Широка Масляна", посилення контролю за умовами проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, аналіз виникнення пожеж в Балаклійському районі та шляхи їх запобігання та інші.


IMG 8429IMG 8418IMG 8424


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь