line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні, під час апаратної наради проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури

aparatna29 січня головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

 

   Під час апаратної наради проаналізовано стан роботи закладів освіти, медицини, культури. За підсумками проведеного аналізу очільником району наголошено на продовженні запланованих ремонтних робіт у всіх закладах соціальної сфери.

   На контролі у керівника району перебуває питання стану зимового обслуговування доріг району та їх розчистка від снігу.

   Також були розглянуті не менш важливі питання життєдіяльності району, які потребують особливої уваги, а саме: проведення організаційних заходів з ліквідації спалаху вірусного гепатиту А серед населення смт Андріївка та недопущення розповсюдження його по території району, проведення моніторингу стану озимих посівів, виготовлення проектно-кошторисної документації для закладів гуманітарної та соціальної сфери і інші.

   В черговий раз керівник району приділив увагу питанням готовності служб району та виділення додаткової техніки з реагування на надзвичайні події та ситуації, які пов’язані з ускладненням метеорологічних умов в зимовий період.

   За результатами апаратної наради, Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь