line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Обережно! Бурульки!

1Усі ми щорічно стикаємося з небезпекою, яку таять в собі дахи будинків. Ця проблема, у буквальному розумінні, нависає над нами, представляючи серйозну небезпеку для нашого здоров'я, а також здоров'я наших близьких.

 

 

 

  Нинішні зими украй непередбачувані, то тиждень на вулиці плюсова температура, то люті морози і заметілі. Снігом завалює дахи, але це ще половина біди. Найгірше, коли починається відлига, сніг робиться дуже важким, з'являються бурульки. Ніччю бурульки замерзають, а вдень вони тануть і падають вниз, і при падінні можуть, у кращому разі, пошкодити фасад, машини, а в гіршому убити або травмувати людину. Такі випадки в зимовий час не рідкість.

  Щоб узабезпечити себе і своїх близьких від падіння крижаних “вбивць” - слід дотримуватися простих правил:

- виходячи з під'їзду будинку, прислухайтеся, чи немає згори підозрілого шуму льоду, що падає;

- подивитеся вгору, чи не нависають над вами полои або бурульки на дахах;

- якщо ви побачили загрозливу небезпеку, негайно повідомите відповідні органи, працівники комунальних служб повинні відреагувати на ваше повідомлення. Розвісьте оголошення, в під'їзді повідомивши тім самим про небезпеку сусідам;

- особливу увагу слід приділити безпеці дітей. По можливості, обходите місця можливого обвалення;

- якщо під час руху по тротуару ви почули вгорі підозрілий шум - не можна зупинятися, піднімати голову і розглядати, що там сталося. Можливо, це схід снігу або крижаної брили. Треба якнайшвидше притиснутися до стіни, козирок даху послужить укриттям;

- не залишаєте дитячі візки, автомобілі поблизу будівель на карнизах яких утворилися бурульки і нависання снігу.

  Також необхідно пам'ятати, що найчастіше бурульки утворюються над водостоками, тому ці місця фасадів будинків бувають особливо небезпечні. Їх необхідно обходити стороною. Крім того, слід звертати увагу на обмерзання тротуарів. Зазвичай товщий шар полоу утворюється під бурульками.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь