line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Команда Харківської області третій рік поспіль утримує абсолютну першість серед всіх регіонів країни за результатами участі в конкурсі МАН України


Про це сьогодні в ході обласної конференції на тему «Про підсумки розвитку освіти і науки Харківської області у 2012-2013 навчальному році та завдання на 2013-2014 рік» повідомив голова Харківської ОДА Михайло Добкін. За його словами, такого результату вдалося досягти завдяки активній реалізації в регіоні завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року.

 

«Рік тому в області створено Комунальний заклад «Центр експериментально-дослідної діяльності «Будинок вчителя». Його основне завдання - акумулювати інтелектуальний потенціал обдарованих дітей Харківщини. Результати очевидні. Третій рік поспіль команда нашої області утримує абсолютну першість серед усіх регіонів України за результатами участі в конкурсі Малої академії наук України. Відрадно тут відзначити також загальне перше місце в Україні за результатами всеукраїнського етапу учнівських олімпіад з базових предметів, де з 130 учнів переможцями стали 98 учнів. Крім того, 34 команди Харківської області стали переможцями на осінній і весняній серіях турнірів. Щорічно представники регіону у складі команди України здобувають перемоги на міжнародних олімпіадах. 5 випускників шкіл м. Харкова завоювали 3 золоті медалі в олімпіадах з хімії та математики, 2 бронзові - з інформатики та біології», - сказав Михайло Добкін.

 

Також він зазначив, що велика увага приділяється оздоровленню обдарованих дітей. Так, в червні і серпні для 500 обдарованих дітей вже традиційно для Харківської області функціонували літні школи підготовки до Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів Малої академії наук України, де з учнями працювали провідні педагогічні та наукові працівники закладів та наукових установ.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal