line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Команда Харківської області третій рік поспіль утримує абсолютну першість серед всіх регіонів країни за результатами участі в конкурсі МАН України


Про це сьогодні в ході обласної конференції на тему «Про підсумки розвитку освіти і науки Харківської області у 2012-2013 навчальному році та завдання на 2013-2014 рік» повідомив голова Харківської ОДА Михайло Добкін. За його словами, такого результату вдалося досягти завдяки активній реалізації в регіоні завдань Президента України щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року.

 

«Рік тому в області створено Комунальний заклад «Центр експериментально-дослідної діяльності «Будинок вчителя». Його основне завдання - акумулювати інтелектуальний потенціал обдарованих дітей Харківщини. Результати очевидні. Третій рік поспіль команда нашої області утримує абсолютну першість серед усіх регіонів України за результатами участі в конкурсі Малої академії наук України. Відрадно тут відзначити також загальне перше місце в Україні за результатами всеукраїнського етапу учнівських олімпіад з базових предметів, де з 130 учнів переможцями стали 98 учнів. Крім того, 34 команди Харківської області стали переможцями на осінній і весняній серіях турнірів. Щорічно представники регіону у складі команди України здобувають перемоги на міжнародних олімпіадах. 5 випускників шкіл м. Харкова завоювали 3 золоті медалі в олімпіадах з хімії та математики, 2 бронзові - з інформатики та біології», - сказав Михайло Добкін.

 

Також він зазначив, що велика увага приділяється оздоровленню обдарованих дітей. Так, в червні і серпні для 500 обдарованих дітей вже традиційно для Харківської області функціонували літні школи підготовки до Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів Малої академії наук України, де з учнями працювали провідні педагогічні та наукові працівники закладів та наукових установ.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь