line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Затверджено Програму соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2018 рік

IMG 844430 січня 2018 року голова районної державної адміністрації Степан Масельський під час пленарного засідання XХХ сесії Балаклійської районної ради VII скликання прозвітував перед депутатським корпусом щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2017 рік і про здійснення делегованих повноважень, а також окреслив пріоритетні напрямки соціально-економічного розвитку на 2018 рік.

   У роботі сесії також взяли участь перший заступник голови, заступник голови, керівник апарату районної державної адміністрації, керівники органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, силових структур району, представники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, засобів масової інформації.

   Розпочинаючи пленарне засідання сесії голова районної ради Олександр Літвінов наголосив на важливості плідної співпраці депутатського корпусу місцевих рад, органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади задля забезпечення ефективного соціально-економічного розвитку Балаклійщини.

IMG 8462З першого питання порядку денного прозвітував голова райдержадміністрації Степан Масельський. Степан Іванович під час своєї доповіді зазначив, що протягом минулого року зусилля районної державної адміністрації були спрямовані на реалізацію завдань щодо сталого економічного зростання, поліпшення життєвого рівня населення, покращання соціального захисту найменш забезпечених верств населення, а також ефективного використання наявних природних, трудових та фінансових ресурсів і сприяння залученню вітчизняних та іноземних інвестицій. В цілому економічні показники виконані, свідченням чого є зайняття лідируючих позицій серед інших районів Харківщини за показниками соціально-економічного розвитку.

   Очільник району доповів про збільшення обсягів реалізації промислової продукції підприємствами району, про стан промисловості та залучення іноземних інвестицій, стан сільського господарства, наповнення бюджетів всіх рівнів, про зайнятість населення, стан освіти, медицини та культури, розвиток спорту та молодіжної політики, соціальний супровід малозабезпечених, ветеранів війни, учасників АТО та інших верств населення, а також окреслив основні завдання на 2018 рік.

   Підводячи підсумки Степан Масельський сказав: “Все, що вдалося реалізувати у 2017 році, стало можливим завдяки скоординованій та ефективній роботі районної державної адміністрації, депутатського корпусу району, органів місцевого самоврядування та керівництва підприємств, установ, та організацій району. Я всім дякую за активну позицію! Сподіваюся на плідну співпрацю у виконанні завдань визначених Програмою соціально-економічного розвитку району на 2018 рік”.

IMG 8447Крім того, депутатським корпусом районної ради під час пленарного засідання сесії затверджено Програму соціально-економічного розвитку району на 2018 рік. Розглянуто питання про виконання районного бюджету на 2017 рік, внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2017 року “Про районний бюджет на 2018 рік” та ряд інших питань. П’ять районних Програм були зняті з контролю у зв’язку із закінченням терміну їх дії.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь