line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Програмою модернізації матеріально-технічної бази навчальних закладів Балаклійського району на 2013-2017 роки в районі відкрито шість навчально-виховних комплексів

IMG 8464Сьогодні, на сесії районної ради начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Швід проінформувала про виконання районної комплексної Програми модернізації матеріально-технічної бази навчальних закладів Балаклійського району на 2013-2017 роки, яка зазначила, що з метою виконання зазначеної Програми в районі проведений значний обсяг робіт за рахунок коштів державного, обласного, районного бюджетів, субвенції міської, селищних і сільських рад та позабюджетних коштів.

   Програмою здійснено відкриття 6-ти навчально-виховних комплексів на базі Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, Савинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Гусарівської, Протопопівської, Шевелівської та Червоногусарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   Також проведені утеплення будівлі Балаклійського НВК, побудовано блочно-модульні газові котельні в Андріївській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та Пришибському НВК, в Савинській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів здійснено технічне переоснащення (реконструкція) системи теплопостачання з встановленням газових котлів, в Залиманській ЗОШ І-ІІІ ступенів капітальний ремонт системи опалення та гідрохімічне очищення опалювальної системи Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та Савинського НВК. Проведено ремонти спортивної зали Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Чепільської ЗОШ І-ІІ ступенів, в 4-х навчальних закладах проведено реконструкцію багатофункціональних спортивних майданчиків, відремонтовано фасади та ганки в Балаклійській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А. Тризни, та встановлено паркани в Балаклійській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Шебелинській ЗОШ І-ІІ ступенів та Новогусарівському НВК.

   Крім того, для загальноосвітніх навчальних закладів району були придбані шкільні меблі, класні дошки, підручники, кабінети для навчальних закладів, комп’ютерне, мультимедійне, музичне та спортивне обладнання, побутова техніка, обладнання для медичного кабінету та котелень (топкових), будівельні матеріали, обладнання для харчоблоків тощо, що створює умови для рівного доступу до якісної освіти всіх учасників навчально-виховного процесу.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь