line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Категорія громадян, які вже виконали свій обов'язок мають бути забезпечені усім необхідним

dsc06859-4854x3438-6e1fТаке доручення під час обласної селекторної наради отримали голови районних адміністрацій від заступника голови ХОДА Михайла Черняка. У засіданні взяли участь голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський, а також керівники громадських організацій та структурних підрозділів району.

 

   Головною темою засідання було питання про стан надання медичної допомоги учасникам АТО, зокрема залучення учасників антитерористичної операції та членів їх сімей до амбулаторного, стаціонарного, санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації.

   У області активно впроваджується програма надання медико-психологічної допомоги демобілізованим і забезпечення відпочинку та реабілітації для учасників АТО, що працюють, членів їхніх родин у санаторних умовах.

   "Ми можемо приймати учасників АТО у супроводі членів їхньої родини. Соцстрах оплачує їм харчування і проживання, а лікування ми надаємо як бонус. На наших добровільних засадах, – зазначив директор ДП “Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води” Олександр Сердюк, - після затвердження обласної програми, ми будемо її реалізовувати, але ми і зараз готові прийняти, розмістити сім"ї учасників АТО і провести з ними заняття."

   У свою чергу заступник голови ХОДА Михайло Черняк підкреслив, що для реалізації усіх програм є відповідна база та передбачені бюджетом кошти, однак саме питання ще потрібно допрацювати у плані інформування населення.

   "Я хочу наголосити для всіх районів, що категорія АТОшників дуже важлива. Президентська вертикаль влади розуміє, що ЗСУ - це живі люди, конкретні люди які стоять на передовій уже не перший рік і гідно виконують свій обов’язок, тому ця категорія громадян, які вже виконали свій обов"язок мають бути забезпечені усім необхідним. Я прошу, для людей, які зробили для нас усе можливе, зробити усе можливе і від нас."

   У свою чергу голова районної адміністрації Степан Масельський взяв на особистий контроль питання з надання медичної допомоги учасникам АТО, а також дав доручення керівникам районних установ загострити увагу та провести відповідні заходи, зокрема у питаннях соціального захисту населення та його інформування.

   "Ми повинні опрацювати питання соціального захисту та оздоровлення учасників антитерористичної операції та їх сімей, а також залучити голів селищних та сільських рад до проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо можливості надання учасникам АТО якісного санаторного відпочинку та оздоровлення," – зазначив Степан Масельський.

   Крім того, районна державна адміністрація тісно співпрацює з громадською організацією «Балаклійське районне об’єднання ветеранів антитерористичної операції» щодо вирішення питань медичного обслуговування, соціального забезпечення та соціального захисту учасників АТО, членів їх сімей та сімей загиблих учасників АТО.

 

Довідка.

   В Балаклійському районі на обліку в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків перебувало 3 інваліди війни та 344 учасників бойових дій АТО.

   Зокрема, у районі в 2017 році підлягало стаціонарному лікуванню 69 осіб, у тому числі в закладах охорони здоров’я вторинного рівня – 60, закладах охорони здоров’я третинного рівня – 8, в науково-дослідних інститутах – 1.

   Проведено стаціонарне лікування (за бюджетний кошт) 37 особам або 53,6 % від тих, що підлягали. Стаціонарне лікування отримали 3 члена сімей демобілізованих та 1 особа з числа сімей загиблих учасників АТО.

   Для проведення амбулаторного лікування було визначено потребу у 49 осіб. Загалом проліковано 40 учасників АТО або 81,6 % від тих, що підлягали (виписано пільгових рецептів на суму 8,7 тис.грн.).

   36 осіб з числа членів сімей демобілізованих та 5 членів сімей загиблих учасників АТО були проліковані амбулаторно.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь