line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Коментар голови райдержадміністрації Степана Масельського до 75-ї річниці визволення м.Балаклія від фашистських загарбників

vizvolennja 1Дорогі земляки, шановні ветерани!

 

Від усієї душі вітаю всіх вас, у першу чергу, ветеранів Другої світової війни зі світлим і радісним святом – сімдесят п’ятою річницею визволення Балаклії від фашистських загарбників.

Ті вогненні події назавжди вкарбувалися в серця тих, кому випало бути їх учасниками. 6 лютого є символом доблесті і героїзму, свідченням стійкості і самовідданості старшого покоління. 

Війна застала кожного з її учасників зненацька, змінила звичний ритм життя, розлучила з рідними і близькими – кого на роки, а кого назавжди. Не всім пощастило дожити до 75-ї річниці визволення Балаклії від окупантів. Наш святий обов’язок – вічно пам’ятати про тих, хто поліг у лютому 43-го в жорстоких боях за наше місто, так і не побачивши його вільним. 

  День визволення нашого рідного міста від фашистських загарбників – це свята подія для всіх, хто, незалежно від віку, національності, політичних уподобань по-справжньому любить своє місто і пишається ним. Цей день дорогий всім, хто вважає себе балаклійцем, для кого наше місто – рідний дім.

  Напередодні такої величної дати в історії нашого міста щиросердно бажаю вам, дорогі земляки, щастя, радості і любові, нехай у ваших домівках завжди панують мир, спокій та достаток!

 

Голова Балаклійської районної державної адміністрації       Степан Масельський

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь