line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації інформує

З січня 2018 року на Харківщині реалізовується проект «Абетка експортера», який спрямований на підвищення рівня обізнаності представників ділових кіл регіону щодо перспектив виходу продукції харківських підприємств на зовнішні ринки збуту.

 

 

   У рамках впровадження проекту Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації у співпраці з партнерами протягом минулого року проведено шість семінарів, опубліковано34 аналітичних довідок щодо імпортних потреб країн-торгівельних партнерів України, ринки яких перебувають у фокусі розвитку експорту відповідно до Експортної стратегії України, створено розділ «Бібліотека експортера», який містить 36 методичних видань за тематикою експортної діяльності у розрізі галузей, а також посилання на електронні ресурси (підручники, посібники).

   Серед партнерів проекту: Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, ГУ ДФС у Харківській області, Харківська торгово-промислова палата, ННЦ «Інститут метрології», Харківське управління Офісу великих платників ДФС, Харківська митниця ДФС України, ГУ статистики у Харківській області, ДП «Харківський регіональний науково- виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», Харківський банківський союз.

  Цільова аудиторія: керівники структурних підрозділів підприємств, що опікуються питаннями розвитку зовнішньоекономічних відносин, представники малого та середнього бізнесу, фізичні особи-підприємці, які планують виходити на зовнішні ринки збуту, учасники проекту «Школа лідерства головаи ХОДА».

   Для врахування пропозицій та побажань з 23.01.2018 Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації ініційовано проведення анкетування представників цільової аудиторії. Заповнитии анкету можна за посиланням: https://goo.gl/forms/DUg2SgRdggjI3F313.

   Результати анкетування будуть враховані при складанні плану освітніх семінарів на 2018 рік.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь