line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Наше завдання - створити оптимальні умови для забезпечення хлібом мешканців села

IMG 86757 лютого у с. Яковенкове виїзний особистий прийом громадян провів голова райдержадміністрації Степан Масельський за участю Яковенківського сільського голови Івана Кривоноса та представника районного відділу поліції.

 

 

  Під час виїзного прийому громадян до Степана Івановича зазвичай звертаються місцеві жителі переважно із особистих питань, однак цього разу районний голова отримав колективне звернення від мешканців сусідніх сіл.

  Жителі Калинівки, Таранушиного, Вовчого Яру, Степку звернулися із проханням посприяти у покращенні процесу постачання хлібом і хлібопродуктами ці населені пункти. Останнім часом у даному напрямку дещо скоротилося постачання хлібних виробів від поставників через зростання економічних витрат на сам процес доставки та зниження попиту. Враховуючи те, що у перерахованих населених пунктах мешкають переважно люди пенсійного віку, необхідність у безперебійному забезпеченні населення хлібом залишається пріоритетною.

  "Я неодмінно відреагую на ваше звернення та подумаю яким чином ми можемо вирішити це питання з максимальною користю для місцевих жителів, – запевнив громадськість Степан Масельський. – Наше завдання - створити максимально сприятливі умови для забезпечення мешканців сільської місцевості усім необхідним."

  Одразу ж керівник району в телефонному режимі дав доручення представникам відповідних установ вжити заходів щодо процесу забезпечення мешканців зазначених населених пунктів хлібною продукцією.

  Під час візиту голови райдержадміністрації до с. Яковенкове мешканці також зверталися з проханням посприяти у вирішенні питань заміни та ремонту електроопор, що знаходяться на близькій відстані від житлових приміщень, налагодження безперебійної роботи радіоприймачів та інше.

  Усі питання, що були порушенні під час виїзного прийому громадян, Степан Масельський доручив голові сільської ради взяти під особистий контроль та у подальшому активно співпрацювати з метою їх найшвидшого вирішення.

IMG 8680IMG 8678IMG 8671


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь