line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Головним завданням району є надання якісних освітніх послуг

6 лютого розпочалась реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідно, у кожному навчальному закладі активно проводяться заходи щодо підготовки учнів до головного іспиту. Адже цього року результати ЗНО будуть слугувати показниками успішності учнів не тільки під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів, але й зараховуватися як оцінки державної підсумкової атестації.

   На сьогоднішній день в районі налічується 365 випускників загальноосвітніх навчальних закладів. Кожен навчальний заклад забезпечено необхідними матеріалами для сталого функціонування, матеріально – технічною базою для реєстрації та якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, а також стендами, що містять повну інформацію щодо тестування.

   Регіональним центром оцінювання якості освіти визначено у районі 5 пунктів, де буде проходити ЗНО у 2018 році: Балаклійська загальнооствітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О. А. Тризни, Балаклійська загальнооствітня школа І-ІІІ ступенів №2, Балаклійська загальнооствітня школа І-ІІІ ступенів №3, Балаклійська загальнооствітня школа І-ІІІ ступенів №6 та Балаклійський НВК.

   Пробне ЗНО стартуватиме 24 березня з метою надання можливості учням попередньо оцінити рівень своїх знань, а також розрахувати час на виконання тестових завдань та перенести їх у тестовий зошит. Другий рік поспіль за ініціативи голови районної державної адміністрації Степана Масельського, випускникам передбачено 100% відшкодування коштів за участь у пробному ЗНО з метою соціальної підтримки дітей і батьків, на це із районного бюджету виділено 48 тис. грн, а також здійснюватиметься безкоштовний підвіз учнів до пунктів тестування.

   Наразі у районі активно здійснюються заходи щодо підготовки випускників до ЗНО, зокрема до іспиту з іноземної мови у формі аудіювання, вчителі активно беруть участь у on-line вебінарах, опрацьовано усі методичні рекомендації, проведено відповідні наради, визначено тренерів для підготовки учнів до тестування з української мови та літератури, математики.

   На ряду з мотиваційними програмами діють районна програма "Обдаровані діти" та "Вчитель". За рахунок цих програм визначаються обдаровані діти району та кращі педагоги, учні яких успішно склали ЗНО. У 2017 року у районі визначено 25 педагогічних працівників, випускники яких склали ЗНО на 160 і більше балів. Кращі педагоги отримали винагороди у розмірі посадового окладу, а їх класи було забезпечено сучасним мультимедійним обладнанням.

   Уже не перший рік поспіль освітню галузь визначено пріоритетною, а головним завданням району є надання якісних освітніх послуг.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь