line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Коментар голови райдержадміністрації Степана Масельського з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Afganistan

Шановні воїни-інтернаціоналісти, дорогі земляки!

 

15 лютого всією країною ми висловлюємо глибоку повагу учасникам бойових дій на території інших держав та вшановуємо пам'ять тих, хто, виконуючи свій військовий обов'язок, так і не повернувся на Батьківщину живим.

29 років тому завершилася найкровопролитніша десятирічна війна на території Республіки Афганістан, коли останні солдати "обмеженого контингенту" воїнів-інтернаціоналістів Мостом Дружби перетнули афгансько-узбецький кордон.

Понад 160 тисяч українців з честю та гідністю пройшли пекельну боротьбу за мир і справедливість, більше 3 тисяч з них рідні так і не дочекалися додому. У числі "обмеженого контингенту" військових зі зброєю в руках правопорядок у Афганістані захищали 444 жителі Балаклійського району, які своїм прикладом військової доблесті та героїзму показали, що біль війни не буває чужим, а збереження миру на землі – обов'язок кожного свідомого громадянина.

   Звання героя не змінюється у часі. Звання героя, здобуте під час військового подвигу, навічно карбується у сторінках історії та свідомості воїна. Ви – наші герої, і зараз, коли країні потрібні сміливі, досвідчені громадяни, Ви знову не залишаєтеся осторонь і з усією відповідальністю та турботою передаєте свій досвід молодому поколінню захисників нашої держави.

   Від усього серця дозвольте подякувати вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, за вашу мужність та прояв справжньої гідності, побажати вам міцного здоров'я, безмежного щастя та добробуту, родинного затишку, благополуччя, довгих років життя та впевненості у майбутньому. Хай небо завжди буде мирним, а кожен новий день буде сповнений тільки світлими радісними подіями.

 

Голова Балаклійської районної державної адміністрації       Степан Масельський

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь