line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Громадянам надано детальні роз’яснення щодо можливих шляхів вирішення їхніх питань

IMG 8692З метою забезпечення постійної комунікації між державою та громадянином і сприяння у ефективному вирішенні життєво важливих проблем, згідно затвердженого графіку, посадовими особами органів державної влади проводяться особисті прийоми громадян. Так, 14 лютого особистий прийом громадян провів голова райдержадміністрації Степан Масельський.

 

  Найбільш обговорюваними, під час звернень громадян, були питання щодо розробки газового плану у житлових приміщеннях та оформлення технічної документації на об'єкти нерухомості громадян. Процес упорядкування документації щодо приватизації майна та розробки газового плану потребує неабиякої уваги з боку власників, наявність у справі відповідних актів, а також своєчасного звернення громадян до компетентних органів.

  "Потрібно прописати чіткий алгоритм дій щодо вирішення даного питання, у доступній формі для громадян. Безумовно, несвоєчасне звернення власників до відповідних органів уповільнює процес приведення технічної документації до законодавчо затверджених норм, - зауважив керівник району. – Однак, ми завжди готові провести роз'яснювальні роботи серед населення та надати фактичну допомогу громадянам щодо вирішення всіх нагальних питань".

  Під час звернень громадян також підіймалися питання щодо надання допомоги у оформленні документації на приватизацію квартири, у виділенні земельної ділянки (пай) за рішенням суду.

  Степан Масельський  надав громадянам детальні роз’яснення щодо можливих шляхів вирішення їхніх питань, а також дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів органів виконавчої влади.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь