line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Роботу щодо підвищення рівня матеріально-технічного забезпечення медичних закладів району буде продовжено у 2018 році

IMG 871514 лютого у приміщенні Балаклійської центральної районної лікарні відбулося засідання ради медичних працівників району за участю голови райдержадміністрації Степана Масельського, голови обласного комітету Харківської організації профспілки працівників охорони здоров'я України Олени Благовіщенської та працівників медичних закладів району.

  У ході засідання медичними працівниками галузі охорони здоров"я було представлено звіт по підведенню підсумків діяльності медичних закладів району за 2017 рік, а також визначено перспективні напрямки діяльності в 2018 році.

  Галузі охорони здоров"я у Балаклійському районі приділяється особлива увага, оскільки саме забезпечення належного рівня медичного обслуговування є одним із провідних факторів у оздоровленні населення. Кожного року за рахунок коштів місцевого бюджету проводиться зміцнення та підвищення рівня матеріально-технічної бази медичних закладів.

  Станом на 2018 рік у районі функціонують два медичних заклади: КЗОЗ БРР «Балаклійська центральна клінічна районна лікарня», до складу якого входить поліклінічне відділення та цілодобовий стаціонар; КЗОЗ БРР «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», структурними підрозділами якого є 14 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини з денним стаціонаром та 26 фельдшерсько – акушерських пунктів.

  "За рахунок бюджетних коштів протягом 2017 року завершені ремонтні роботи і створені належні умови лікування в інфекційному та дитячому відділеннях, травмпункті лікарні, фельдшерсько-акушерському пункті с. Шебелинка та інших сіл району, - повідомляє головний лікар БЦКРЛ Марина Руденко. - Також проводяться ремонтні роботи у приміщеннях амбулаторії загальної практики-сімейної медицини сел. Нафтовиків та   ФАПу с. Слобожанське, готується проектна документація на створення та облаштування амбулаторії загальної практики-сімейної медицини у селищі Лагері."

  З метою покращення надання медичних послуг у районі на загальну суму 3577,0 тис. грн. для потреб стаціонарних відділень лікарні придбано пересувний апарат ультразвукової діагностики, апарат штучної вентиляції легень, інкубатор для новонароджених, відкрита реанімаційна система та інше медичне обладнання.

  У 2017 році розпочата часткова заміна транспорту сільських амбулаторій загальної практики-сімейної медицини на нові автомобілі вітчизняного виробництва. Також у рамках реалізації медичних програм за кошти різних видів місцевого бюджету використано 1,4 млн. грн., для придбання наркотичних засобів для безкоштовного забезпечення онкохворих (81,5 тис. грн.), туберкуліну для проведення туберкулінодіагностики дитячого населення району (338,7 тис. грн.), спеціального лікувального харчування для мешканців району, які мають рідкісні захворювання (982,0 тис. грн.).

  Загалом на зміцнення та підвищення рівня матеріально-технічної бази медичних закладів району у 2017 році було використано 16,1 млн. грн.

  "У 2018 році ми продовжимо роботу щодо підвищення рівня матеріально-технічного забезпечення медичних закладів району та продовжимо реалізовувати наступні етапи медичної реформи з урахуванням досвіду наших колег. І хоча є ще багато невирішених питань, спільними зусиллями ми будемо намагатися реалізувати усі плани на наступний рік, - запевнив Степан Масельський."

  Значна увага у 2018 році буде прикута до сільських підрозділів медичної ланки, оскільки вони є початківцями реформування медичної галузі. У поточному році заплановано провести реорганізацію центру первинної медико-санітарної допомоги у комунальне неприбуткове підприємство та інформатизацію амбулаторій та ФАПів для роботи у єдиній електронній медичній інформаційній системі, завершити процес по створенню сприятливих умов праці медичних працівників та поліпшених умов отримання медичної допомоги мешканцями сільських населених пунктів району.

IMG 8697IMG 8708IMG 8700


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь