line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Підсумовано результати проведення призову громадян на строкову військову службу та службу за контрактом

-54c516 лютого під час обласної селекторної наради було проаналізовано хід відбору кандидатів на військову службу за контрактом у І кварталі 2018 року та підбито підсумки проведення призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – листопаді 2017 року.

 

  Засідання було проведено під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Олександра Скакуна, за участю голови району Степана Масельського, військового комісара, представників райдержадміністрації та районної ради.

  За словами заступника військового комісара ХОВК Сергія Гатченка, у І кварталі 2018 року, харківським обласним військовим комісаріатом було визначено планове завдання з відбору громадян на військову службу за контрактом у кількості 550 осіб. Станом на 16 лютого квартальне планове завдання виконано на 45% від повного обсягу.

  "Задачі поставлені дуже серйозні, ситуація не проста. Зараз повстало питання існування держави, запорукою якої є боєздатні збройні сили, тому жодних порушень бути не повинно,- звернувся до присутніх директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов."

  Зокрема, у ході наради було наголошено, що у Балаклійському районі план призову громадян України на строкову військову службу та відбір кандидатів на військову службу за контрактом виконується у повному обсязі. Районною державною адміністрацією та районним військовим комісаріатом у 2018 році продовжуються заходи з організації відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом. У районних друкованих засобах масової інформації та на місцевому радіомовленні неодноразово надавалася інформація щодо умов проходження військової служби.

  На офіційному веб – сайті районної державної адміністрації введено рубрики "Довіряй ЗСУ!" та "Усе, що потрібно знати про службу в армії за контрактом", де міститься уся необхідна інформація для громадян України, які планують поповнити лави Збройних Сил України.

  Для забезпечення виконання планових показників призову громадян району на строкову військову службу здійснено ряд практичних заходів та передбачено низку заходів у поточному році.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь