line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього

IMG 1714Під таким гаслом 16 лютого у м. Балаклія пройшла зустріч з представниками громадської ради при Харківській обласній адміністрації, яку очолює президент громадської організації "Всеукраїнське студентське братство "Еліта нації" Олексій Курцев. Темою зустрічі було "Національно – патріотичне виховання молоді".

 

 У засіданні взяли участь голова району Степан Масельський, представники райдержадміністрації, районної ради та громадський актив району.

  "Ми повинні знати новітню історію України і доносити її молодому поколінню у всіх навчальних закладах, оскільки розуміння подій минулих років допоможе у майбутньому правильно визначити орієнтири у процесі розбудови нашої держави, - зауважив Олексій Курцев."

  У Балаклійському районі рівень національно – патріотичного виховання населення підтримується на всіх рівнях, зокрема, на сьогоднішній день вибудовується єдина система патріотичного виховання молоді. Щороку у районі проводиться Всеукраїнська дитячо-юнацька гра "Сокіл" (" Джура"), учасники якої беруть участь і в обласних змаганнях, розпочато активну співпрацю з Харківським осередком Національної скаутської організації України "Пласт" з організації скаутського руху на території Балаклійського району, а також з метою розвитку лідерських якостей серед учнівської молоді створена та успішно функціонує Районна рада старшокласників.

  У вільний від навчання час учнівська молодь Балаклійщини відпочиває в молодіжному хабі "Куб", який було організовано у 2017 році за підтримки GIZ, діяльність якого здійснюється за трьома напрямками: дозвілля, творчість і освіта.

  Також у межах зустрічі учасники обговорити питання щодо подальшої співпраці та обміну досвідом. Представники громадської ради пообіцяли сприяння зі свого боку у розробці та реалізації єдиної стратегії національно-патріотичного розвитку суспільства. У свою чергу голова райдержадміністрації Степан Масельський зазначив, що всі ініціативи щодо розвитку громадянського суспільства будуть підтримані та реалізовані на рівні району.

  "Ми повинні виховувати нашу молодь таким чином, щоб у майбутньому вони могли навчити чогось корисного і нас з вами, - зазначив керівник району."

  Після зустрічі всі учасники переглянули документальний фільм Володимира Чистіліна про долю учасників Революції Гідності "Герої не вмирають ", а також ознайомилися з тематичними виставками у Балаклійському краєзнавчому музеї та інформаційним стендом присвяченому патріотичному вихованню учнів, що представлені у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 ім. О. А. Тризни.

IMG 1688IMG 1696IMG 1747


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь