line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У ході апаратної наради розглянули заходи з підготовки учнів до ЗНО - 2018

aparatna naradaНовий робочий тиждень традиційно розпочався з розширеної апаратної наради.

 

 

 

 

 

   19 лютого голова району Степан Масельський провів засідання з керівниками структурних підрозділів адміністрації, організацій та установ Балаклійського району.

   Під час наради особливу увагу було приділено питанням з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році. На випускників цього року чекає іспит з іноземної мови у новому форматі – аудіювання, тому виникає необхідність вжити відповідних заходів для забезпечення належної підготовки учнів до тестування. Також було прийнято рішення продовжити мотиваційні програми у районі "Обдаровані діти" та "Вчитель" з метою визначення і заохочення обдарованих учнів та вчителів, випускники яких склали ЗНО на 160 і більше балів.

   У межах наради було вирішено посилити заходи безпеки по ліквідації спалаху вірусного гепатиту А у смт Андріївка і запобігання його поширення серед жителів району, а також обговорено питання з підготовки проведення призову громадян на строкову службу навесні 2018 року.

   Підбиваючи підсумки засідання, голова райдержадміністрації наголосив, що одним із провідних завдань району залишається надання якісних освітніх послуг та підвищення рівня безпеки громадян.

   За результатами порушених питань у ході апаратної наради Степан Масельський дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та районних установ.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь