line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ремонт покрівлі у багатоквартирному будинку та покращення якості транспортного сполучення

IMG 9126Із такими пропозиціями до Степана Масельського під час виїзного особистого прийому звернулися жителі смт Андріївка.

 

 

 

 

   Колективне звернення громадян восьмиквартирного двоповерхового будинку стосувалося капітального ремонту покрівлі споруди. За словами мешканців у період відлиги виявлено локальне протікання даху у приміщенні, що у свою чергу може негативно вплинути на міцність конструкції та несе у собі можливість виникнення пожежонебезпечної ситуації.

   З метою запобігання негативних наслідків, голова району миттєво відреагував на звернення громадян та пообіцяв активне сприяння з боку органів місцевого самоврядування щодо вирішення даного питання.

   Нагальним виявилося для жителів Андріївки і питання автобусного сполучення у межах самого селища та між населеними пунктами району. Мешканцями було запропоновано відновити курсування кільцевого автобуса в Андріївці та скорегувати графік маршрутного таксі, що сполучає населений пункт з Балаклією. Наявність чіткого графіку перевезень та затверджених зупинок зробить користування громадським транспортом для мешканців селища більш доступним та комфортним, особливо для пасажирів з дітьми та людей похилого віку.

   Під час особистого прийому також було розглянуто питання покращення енергозабезпечення приватного сектору, відновлення радіомовлення, надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення та внесено пропозицію передачі на баланс "Балаклійського водоканалу" каналізаційної насосної станції Андріївського дитячого навчального закладу №1.

   "Усі питання потрібно ще раз детально розглянути з метою визначення шляхів найефективнішого їх вирішення. Те ж саме стосується і нових пропозицій, які були озвучені під час зустрічі. Керівники відповідних структур вже отримали доручення та працюють над їх вирішенням." – зазначив Степан Масельський.

IMG 9122IMG 9130IMG 9134


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь