line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

ЄБРР запроваджуватиме новий інфраструктурний проект на Харківщині

-6c65Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична після зустрічі з головою представництва Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевкі Аджунером.

 

 

 

 

  У ході зустрічі, яка відбулась 21 лютого, сторони обговорили хід реалізації спільних проектів та перспективи подальшого співробітництва.

  «Я тут задля того, щоб продемонструвати довіру Європейського банку реконструкції та розвитку і серйозні наміри ЄБРР продовжити працювати в Харкові й Харківській області», - наголосив голова представництва ЄБРР в Україні.

  Під час зустрічі Шевкі Аджунер та Юлія Світлична, зокрема, розглянули питання роботи офісу ЄБРР у Харківській області, який було відкрито в 2016 році, та реалізації програмам банку щодо підтримки малого та середнього бізнесу в регіоні.

  «Офіс надає змогу реалізації нових проектів, а також активізації роботи малого та середнього бізнесу в рамках тих проектів, які запроваджуються ЄБРР на території України. Ці проекти надаватимуть можливість бізнесу розвиватися та залучати додаткове фінансування, - пояснила Юлія Світлична. - Також ми обговорили можливу перспективу відновлення програми пільгового кредитування малого та середнього бізнесу, яку ЄБРР уже запроваджував на Харківщині в 2007-2008 роках. На сьогодні маємо необхідність стимулювання бізнес-активності окремих категорій жителів регіону, зокрема, ветеранів та воїнів АТО, а також молоді. Сподіваємося, що таку допомогу з боку ЄБРР отримаємо».

  Також під час зустрічі обговорили питання подальшого запровадження нових інфраструктурних проектів у Харківській області.

  «Нам вдалося повернути довіру наших міжнародних партнерів. У 2017 році Президентом України було уповноважено Міністерство фінансів України  щодо підписання угоди про співпрацю з ЄБРР у розбудові Харківського метрополітену. Наразі домовилися про можливість запровадження нового інфраструктурного проекту – оновлення парку тролейбусів міста Харкова, - повідомила Юлія Світлична. - Я хочу подякувати керівництву Європейського банку реконструкції та розвитку за довіру до сходу України».

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь