line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На реалізацію проектів регіонального розвитку Харківська область отримає з ДФРР 305 млн грн

2222222Про це повідомив директор Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Андрій Колос під час обласної селекторної наради. Засідання відбулося 23 лютого під керівництвом заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка за участю першого заступника голови Балаклійської райдержадміністрації Вячеслава Тищенка.

 

   У першу чергу учасники зустрічі обговорили проекти регіонального розвитку, які заплановано реалізувати у цьому році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Також було розглянуто питання підготовки проектів, що претендують на фінансування з ДФРР у 2019 році.

   «Сьогодні проводяться заходи щодо формування переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку. Всі вони пройшли узгодження на обласній комісії», - зазначив Євгеній Шахненко.

   Як повідомив у ході наради заступник голови ХОДА, до держбюджету залучено кошти від Європейського Союзу, що є важливим джерелом реалізації інфраструктурних програм.

   «У державі ще є близько 1 млрд 300 млн нерозподілених коштів за програмою секторальної підтримки ЄС. Тому керівникам громад та районів слід приділити велику увагу цьому джерелу фінансування. Важливо відзначити, що тут представлені різні напрямки - гуманітарна сфера, будівництво, патріотичне виховання. Ми організуємо спеціальні семінари на цю тему, щоб вам було легше готувати проекти», - сказав Євгеній Шахненко.

   З метою участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році, до Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації Балаклійською районною державною адміністрацією було подано на розгляд 11 проектів з відповідним пакетом документів.

   22 лютого 2018 року в обласній державній адміністрації відбулося засідання Регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році, за результатами якого проект «Капітальний ремонт будівлі та благоустрій території Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Балаклійської районної ради Харківської області по вул. Гагаріна, 14 в м. Балаклія Харківської області» включено до загального переліку об’єктів по Харківській області, які будуть фінансуватися ДФРР у 2018 році. Також комісією було визначено провести ремонтні роботи по всіх об’єктах-переможцях протягом 2-х років.

   Балаклійською районною державною адміністрацією і надалі буде продовжуватися робота з підготовки проектів, які плануються для участі у конкурсному відборі проектів на 2019 рік.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь