line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Одне із провідних завдань району - надання якісних освітніх послуг

IMG 9192Сьогодні, на базі Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 пройшов семінар-нарада для керівників закладів освіти "Інноваційний освітній проект "На крилах успіху" як один із шляхів впровадження Нового Державного Стандарту початкової загальної освіти Нової української школи" за участю голови райдержадміністрації Степана Масельського та заступника голови райдержадміністрації Валентини Панасенко.

   Одним із питань, розглянутих на семінар-нараді було виконання заходів з підготовки випускників одинадцятих класів до зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

   Під час семінар - наради голова райдержадміністрації Степан Масельський наголосив, що одним із провідних завдань району залишається надання якісних освітніх послуг та доручив це питання тримати на особливому контролі.

   На сьогоднішній день в районі налічується 365 випускників із 29 загальноосвітніх навчальних закладів, які складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання. Кожен навчальний заклад забезпечено необхідними матеріалами для сталого функціонування, матеріально – технічною базою для реєстрації та якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, а також стендами, що містять повну інформацію щодо тестування.

   Регіональним центром оцінювання якості освіти визначено у районі 5 пунктів, де буде проходити ЗНО у 2018 році: Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1ім. О. А. Тризни, Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2, Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3, Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 та Балаклійський НВК. Остаточна кількість задіяних пунктів тестування буде визначено після завершення реєстрації.

   Пробне ЗНО стартуватиме 24 березня з метою надання можливості учням попередньо оцінити рівень своїх знань, а також розрахувати час на виконання тестових завдань та перенести їх у тестовий зошит. Другий рік поспіль за ініціативи голови районної державної адміністрації Степана Масельського, випускникам передбачено 100% відшкодування коштів за участь у пробному ЗНО з метою соціальної підтримки дітей і батьків, на це із районного бюджету виділено 48 тис. грн, а також здійснюватиметься безкоштовний підвіз учнів до пунктів тестування.

   Наразі у районі активно здійснюються заходи щодо підготовки випускників до ЗНО, зокрема до іспиту з іноземної мови у формі аудіювання, вчителі активно беруть участь у on-line вебінарах, опрацьовано усі методичні рекомендації, проведено відповідні наради, визначено тренерів для підготовки учнів до тестування з української мови та літератури, математики.

   На ряду з мотиваційними програмами діють районна програма "Обдаровані діти" та "Вчитель". За рахунок цих програм визначаються обдаровані діти району та кращі педагоги, учні яких успішно склали ЗНО з метою їх заохочення.

   Питання виконання заходів з підготовки випускників закладів освіти району до зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року перебуває на особливому контролі керівництва району.

IMG 9195IMG 9199IMG 9208


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь