line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На засіданні районної КТЕБ та НС розглянути питання стану готовності району до пропуску зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені

IMG 9253Сьогодні, 27 лютого, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Вячеслава Тищенка, відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

   У питанні, винесеному на порядок денний, йшлося про стан готовності органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району до пропуску зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені.

   У Балаклійському районі, з метою своєчасної підготовки та захисту від можливого руйнування об’єктів господарювання, населених пунктів, організації евакуації населення, тварин, матеріальних цінностей із можливих зон затоплення прийнято розпорядження голови РДА № 760 від 12.10.2017 „Про заходи щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в Балаклійському районі у 2017-2018 роках”, яким затверджено План організаційних і практичних заходів. Вимоги розпорядження та заходи Плану доведені керівникам органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району.
Для керівництва оперативними (мобільними) групами та проведенням робіт під час пропуску льодоходу, повені та паводків, розпорядженням голови районної державної адміністрації утворено районний оперативний штаб.

   Також, відкорегована карта-схема зон можливого виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із паводком та пропуском льодоходу і повені. Проведено уточнення Плану евакуації населення з визначенням зон ризику та зон можливого підтоплення. Уточнено порядок оповіщення населення про можливу загрозу паводку і повені на відповідній території та їх орієнтовні масштаби. В місцевому матеріальному резерві створено резерв будівельних, паливно-мастильних та інших матеріальних цінностей (насосне обладнання, автономні джерела живлення та освітлення, засоби забезпечення питною водою і т.і.).
   По завершенню засідання, перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко звернув увагу відповідальних осіб на проведенні постійного моніторингу та особистого контролю вищезазначеного питання.

IMG 9258IMG 9261IMG 9265


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь