line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ремонт доріг, модернізація системи теплопостачання та розвиток провідних галузей району

IMG 9324Про такі плани розповів голова райдержадміністрації Степан Масельський, підбиваючи підсумки пленарного засідання ХХХІ сесії Балаклійської районної ради 6 березня.

 

 

 

   У ході засідання депутатським корпусом прийнято низку важливих рішень щодо внесення змін у районний бюджет на 2018 рік. Зокрема розглянуто питання модернізації системи теплопостачання у смт Донець та сприяння у виготовленні проекту газопостачання на багатоквартирні будинки в цілому. Також значну увагу приділено питанням з покращення стану доріг у районі.

  «Досить серйозним залишається питання стану доріг загального користування у районі. Наразі ми працюємо з обласною державною адміністрацією щодо виділення коштів з дорожнього фонду на проведення ремонтних робіт доріг загального користування та ремонту доріг, що знаходяться у комунальній власності. Надалі планується здійснювати ремонтні роботи із залученням коштів обласного та місцевих бюджетів», - зазначив Степан Масельський.

  Також субвенцію з обласного бюджету спрямовано на розвиток галузі охорони здоров’я, освіти, спорту, культури, соціального захисту населення, економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури району.

  «Я хочу зауважити, що всі наші пропозиції були підтримані головою Обласної державної адміністрації Юлією Світличною. Усі нагальні питання, що ми озвучили, було задоволено на 100% і сьогодні ми перерозподіляємо 20 млн грн, які виділено з обласного бюджету на розвиток нашого району, - повідомив голова райдержадміністрації. - На сьогоднішній день ми заручилися надійною підтримкою області у всіх наших починаннях і спільно працюємо над проблемними питаннями, які потребують негайного вирішення.»

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь