line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

10 березня в у спортивній залі Борщівського НВК пройшла першість Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи з легкоатлетичного багатоборства

sportЗ метою популяризації та розвитку масових видів спорту в сільських населених пунктах Балаклійського району, 10 березня в у спортивній залі Борщівського НВК пройшла першість Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи з легкоатлетичного багатоборства серед вихованців 2004-2011 р.н. "Подружись зі спортом".

 

 

 

   На змагання зібрались 50 вихованців ДЮСШ, які представляли Балаклійську ЗОШ №1 ,№2, №3, Новогусарівський та Борщівський НВК.

   Змагання проходили у чотирьох видах - старти з різних положень, стрибок у довжину з місця, метання м’яча 1 кг і 2 кг, стрибки через скакалку за 30 сек.

   У результаті напруженої боротьби переможцями змагань стали Ісупов Олександр, Борщ Софія, Котляр Олег , Пащенко Мілана, Пономаренко Катерина, Климович Ростислав, Герасимович Ліля, Безкорсова Орина, Пономаренко Олександр. Також у змаганні прийняв участь хлопчик з вадами опорно-рухового апарату, за наполегливість його відзначили нагородною атрибутикою.

   Переможців та призерів нагородили медалями, грамотами та кубками, всі учасники отримали пам’ятний значок учасника.

   Загалом, у 2018 році для відділення легкої атлетики Балаклійської ДЮСШ, за підтримки голови Балаклійської РДА Степана Масельського, придбано легкоатлетичні бар’єри, скакалки, латексні петлі та м’ячі для метання.

   Незабаром, з метою популяризації та розвитку спорту такі змагання будуть проводитись і в інших сільських населених пунктах Балаклійського району.

                                                                                     

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь