line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Заходи безпеки під час паводків, ремонт доріг та рейсове сполучення між населеними пунктами

aparatnaТакі та інші питання були винесені на обговорення у ході апаратної наради під головуванням керівника району Степана Масельського.

 

 

 

 

   З метою попередження надзвичайних ситуацій під час відлиги було визначено ряд заходів щодо підготовки роботи систем відведення поверхневих стічних вод, пропуску льодоходу і весняної повені.

   "На сьогоднішній день, головне завдання для нас - визначити місця потенційного затоплення житлових зон та об`єктів соціальної сфери, опрацювати заходи забезпечення задовільної роботи інженерних мереж та комунікацій району, - наголосив Степан Масельський. – Окремо потрібно провести контроль технічної готовності дренажних систем і донних водовипусків гідротехнічних споруд."

   Також особливу увагу було приділено низці інших питань: дотримання графіку регулярного курсування рейсових автобусів між населеними пунктами району, розробки та виготовлення плану проведення ремонту доріг місцевого значення, підготовки до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання та забезпечення хворих з обмеженим рухом медичними препаратами у межах реалізації Урядової програми "Доступні ліки".

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь