line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Відкрито дошкільний підрозділ Бригадирівського ліцею

IMG 2804Відсьогодні Бригадирівський ліцей поповнить І дошкільна група, розрахована на 20 малюків. На урочисте відкриття дошкільного підрозділу завітав перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер, голова райдержадміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький та громадськість району.

   Дошкільний підрозділ Бригадирівського ліцею Балаклійської районної ради Харківської області відкрито у межах проекту «Сприяння соціальній згуртованості внутрішньо переміщених осіб на сході України». Проект реалізовано за підтримки уряду Німечинни та за участі Харківської обласної державної адміністрації, Балаклійської районної державної адміністрації, Балаклійської районної ради. 

   «Від імені Юлії Світличної та від себе особисто щиро вітаю всіх вас із відкриттям першого у 2018 році нового дошкільного навчального закладу. Ми дійсно приділяємо значну увагу Балаклійщині, оскільки це один із найпотужніших районів Харківської області, - підкреслив перший заступник голови ХОДА Марк Беккер. – Минулого року у області відкрито 18 навчальних закладів,у цьому році заплановано відкриття 20 навчальних закладів і додатково ще 25 груп. Всім відомо, що на реалізацію цих планів потрібен час, але мені надзвичайно приємно повідомити, що Балаклійський район знову отримав першість у розвитку сфери освіти. Головне на цьому не спинятися, адже все, що ми робимо, присвячено нашим дітям - нашому майбутньому».

IMG 2733Слова привітання присутнім висловив голова райдержадміністрації Степан Масельський.

«Я пам‘ятаю як нещодавно до мене на особистий прийом зібралися майже всі мами Бригадирівки з проханням облаштувати навчальний заклад для дошкільнят. І сьогодні мені надзвичайно приємно брати участь у його урочистому відкритті, - звернувся до присутніх керівник району. - Ми заручилися надійною підтримкою з боку обласної адміністрації, Уряду і будемо продовжувати працювати над тим, щоб у кожному населеному пункті, незалежно від кількості населення, функціонували дитячі навчальні заклади.»

   До привітань також долучилися голова районної ради Олександр Літвінов, депутат обласної ради Анатолій Русецький та сільський голова Микола Букій.

   На сьогоднішній день здійснено реконструкцію частини приміщень закладу, де розпочинає функціонування дошкільний підрозділ, розрахований на І дошкільну групу - 20 місць.  Група має окремі приміщення: ігрову, спальну, гігієнічну кімнату, роздягальню. У закладі облаштовано кабінети заступника директора, медичної сестри, пральня, буфет.

   У межах співпраці з представництвом дитячого фонду ООН в Україні «ЮНІСЕФ» здійснено капітальний ремонт приміщень закладу та отримано благодійну допомогу. Спальну та гігієнічну кімнати оснащено 42 комплектами постільної білизни, 21 ліжком, 21 матрацом, 21 подушкою, 21 ковдрою, 40 рушниками та килимом. Також дошкільний підрозділ забезпечено меблями для роздягальні та ігрової кімнати, дитячими стінками, стелажами для іграшок, придбано 9 офісних стільців і 4 письмових стола для персоналу. Дозвілля малюків забезпечуватиме спортивний м'який конструктор та обладнаний пісочницею з кришкою і будиночком-альтанкою ігровий майданчик.

   За кошти районного бюджету придбано технологічне обладнання на харчоблок, комп’ютерну техніку, меблі, іграшки, м’який інвентар, сума витрат становить 214 тис. грн. Заклад у повному обсязі забезпечено педагогічними працівниками та обслуговуючим персоналом.

   Урочисте відкриття дошкільного підрозділу продовжилося святковим концертом та врученнням поважними гостями символічного ключика маленьким дошкільнятам. На завершення, учасникам заходу провели екскурсію відремонтованими кімнатами дитячого навчального закладу.

IMG 2697IMG 2714IMG 2759IMG 2764IMG 2749IMG 2774


 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь