line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У селищі Нафтовиків відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини

IMG 9581На чолі з головою райдержадміністрації Степана Масельського 14 березня відбулося урочите відкриття нової амбулаторії за участю першого заступника голови ХОДА Марка Беккера, представників обласної адміністрації та обласної ради, керівництва району, громадськості.

 

 

    «Ще рік тому ми з головою обласної державної адміністрації Юлією Світличною оглядали жахливі наслідки надзвичайної ситуації. Безумовно, керівник області взяла під особистий контроль всі питання, пов'язані з відновленням селища Нафтовиків, міста та всього району. Важливо зазначити, що за сприяння Президента, за консолідованої підтримки Кабінету Міністрів, області, району все було відновлено у визначені терміни, дійшла черга і до амбулаторії, – звернувся до присутніх Марк Беккер. - Я зичу вам міцного здоров'я , щоб у вас ніколи не виникало потреби звертатися за допомогою до лікарів, але якщо комусь все ж таки доведеться це зробити, бажаю щоб ви отримали у цій амбулаторії якісне медичне обслуговування.»

   Нова амбулаторія обслуговуватиме жителів селища Нафтовиків, вулиць Арсенальної та району залізничного вокзалу, чисельність яких складає 4674 особи. Медичні послуги будуть надавати 2 сімейних лікаря та 5 середніх медичних працівників, функціонуватиме стаціонар на 8 ліжок  денного перебування. Також за графіком здійснюватиметься прийом пацієнтів лікарем педіатром та лікарем акушер-гінекологом. Загалом штат нової амбулаторії складає 10 осіб. Для обслуговування сімейними лікарями викликів на дому підрозділ надання первинної медичної допомоги оснащено автомобілем.

    «Сьогодні це сучасна амбулаторія з необхідним набором кабінетів та приміщень, оснащена  професійним медичним обладнанням та меблями. Ми переконані, що відкриття нової амбулаторії та її територіальне розташування забезпечить всім мешканцям району рівний доступ до медичних послуг, а також сприятиме підвищенню рівня здоров'я серед населення», - підкреслив Степан Масельський.

   Нагадаємо, що внаслідок надзвичайної ситуації 23 березня 2017 року будівля, де раніше розміщувалися медичні кабінети, була пошкоджена без можливості відновлення, у зв’язку з чим було прийнято рішення про реконструкцію нежитлової  будівлі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6  під  амбулаторію загальної практики-сімейної медицини № 4 КЗОЗ БРР «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» загальною площею 194,4 кв.м

На проведення робіт з реконструкції будівлі, придбання медичного обладнання, мебліві інвентарю з районного бюджету виділено 2448,5 тис. грн. Зокрема на реконструкцію будівлі - 1486,1 тис. грн., на придбання медичного обладнання та меблів спрямовано 312,4 тис. грн. Також протягом квітня-травня 2018 року за сприятливих погодних умов передбачено роботи з утеплення будівлі та благоустрою території, на що з районного бюджету виділено 650,0 тис. грн.

Відтепер у мешканців селища є можливість за місцем проживання отримати консультацію лікаря, рецепт для пільгового відпуску лікарського засобу в межах Урядової програми «Доступні ліки», направлення до профільного медичного спеціаліста чи на лікування у цілодобовому стаціонарі, пройти амбулаторне лікування в умовах денного стаціонару і своєчаснопровести щеплення дітей та дорослих.

IMG 9559IMG 9575IMG 9579


 

 

 

IMG 2836IMG 9574IMG 9566


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь