line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Дезінфекція діючого водопроводу, контроль якості води та побудова глибоководної свердловини

IMG 1Такі питання були обговорені у ході наради під головуванням першого заступника голови Харківської обласної адміністрації Марка Беккера 14 березня в смт Андріївка. Засідання відбулося за участі голови райдержадміністрації Степана Масельського, голови районної ради Олександра Літвінова, депутата обласної ради Анатолія Русецького та керівників структурних установ району.

   Головною метою зустрічі було визначення подальших заходів безпеки у селищі Андріївка та оцінка результатів вже проведеної роботи з ліквідації наслідків спалаху вірусного гепатиту «А».

   За період з жовтня 2017 року та по теперішній час з діагнозом гострий вірусний гепатит А в інфекційне відділення КЗОЗ БРР «БЦКРЛ» всього госпіталізовано та проліковано 45 хворих. Станом на 14.03.2018 року на лікуванні знаходиться 1 хворий.

   У свою чергу Балаклійським районним управлінням Держпродспоживслужби сумісно з КП «Санепідсервіс» м. Харків проведено відбір 965 проб питної води з водогону та індивідуальних джерел водопостачання смт Андріївка на бактеріальне забруднення.

   За результатами досліджень проб води на колі-форми 417 не відповідають санітарним вимогам, що складає 43,2%, із 550 досліджених проб води на колі-фаги 6 не відповідає санітарним вимогам, що складає 1,1%.

    Зважаючи на ці результати, у ході наради прийнято рішення продовжити дезінфекцію центрального водопроводу та діючих свердловин на території населеного пункту, проводити і надалі роз’яснювальну роботу серед населення щодо заходів безпеки, здійснювати постійний контроль якості води у закладах освіти, охорони здоров’я, культури та інших об’єктах соціальної сфери. На сьогоднішній день мешканці селища також забезпечені альтернативними джерелами води належної якості.

   З метою забезпечення населення селища Андріївка централізованим водопостачанням гарантованої якості, на цей час проводиться розробка проектно-кошторисної документації на будівництво глибоководної свердловини та системи водозабезпечення селища Андріївка, для чого на проектні та перед проектні роботи виділені кошти - з районного бюджету 949,98 тис.грн. та з бюджету селищної ради – 140,0 тис.грн.

   «За дорученням губернатора ми провели переговори з підприємством «Укргазвидобування» з метою залучення додаткових коштів на будівництво водопроводу у смт Андріївка. Таким чином ми зможемо якомога швидше забезпечити місцевих жителів якісною питною водою. Також у населеному пункті з цією ж метою буде встановлено водорозбірні автомати», - повідомив Степан Масельський.

   Підбиваючи підсумки наради, Марк Львович зазначив, що рішення побудови нової системи водопроводу та глибоководної свердловини є абсолютно правильним, оскільки на сьогоднішній день існує багато питань до системи водопостачання і водовідведення у населеному пункті.

   «Безумовно, роботи ще досить багато. Є чіткий план дій - і це дуже добре. Ми не повинні допустити нових спалахів захворювання, тому кожен на своєму рівні має належним чином виконувати свої обв’язки, починаючи від профілактичних бесід закінчуючи фактичними діями. У губернатора області є чітке розуміння проблеми і готовність виділити необхідні кошти для її усунення. Але тільки спільними зусиллями ми зможемо ефективно вирішити дане питання,» - пояснив Марк Беккер.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь