line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Модернізація системи водопостачання, створення комунальних підприємств та освітлення вулиць

IMG 9699Про такі плани розповів голова райдержадміністрації Степан Масельський 15 березня під час сходів громадян Гусарівської, Чепільської та Новогусарівської громад.

 

 

 

 

  Традиційно початок весни на Балаклійщині знаменується щорічними сходами громадян за участі голови районної ради Олександра Літвінова, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів, громадськості. Зустрічі керівника району з громадою у такому форматі щорічно проводяться з метою забезпечення безперервної комунікації органів місцевого самоврядування з громадянами, висвітлення нагальних питань, спільного обговорення планів подальшого соціально-економічного розвитку району.

  У своїх виступах про свою роботу звітували сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств, ФАПів, будинків культури, закладів освіти. Минулого року за кошти районного бюджету проведено ремонт доріг загального користування, здійснено освітлення вулиць у цих населених пунктах, виконано поточний ремонт Будинків культури, закладів освіти, зокрема спортивної зали у загальноосвітній школі с. Чепіль, ФАПів, кожна установа оснащена матеріально-технічною базою.

  Нагальними для жителів громад під час зустрічі виявилися питання водопостачання у населених пунктах, розчищення доріг під час снігопаду, упорядкування узбіч на дорогах та автобусне сполучення.

  «У нас є можливість і ми готові вам допомогти. Головне, нам треба розуміти у якій послідовності це краще зробити, тому важливо щоб кожна громада визначила пріоритетні питання, які потребують негайного вирішення», – зазначив Степан Масельський.

  Зокрема, керівник району в черговий раз закликав кожну громаду створити своє комунальне підприємство, на балансі якого буде відповідна техніка для розчищення снігу, упорядкування узбіч, утримання системи водопостачання та вирішення інших питань комунальної сфери.

  У поточному році планується вирішення питання автобусного сполучення між населеними пунктами району, удосконалення системи пільгового проїзду та покращення інфраструктури в цілому, буде продовжено поточні ремонти об’єктів соціальної та освітньої галузей.

  Не зважаючи на те, що події 23 березня 2017 року внесли свої корективи у розвиток району, практично всі плани вдалося реалізувати і робота над покращенням рівня життя громадян продовжується.

  «Ми не залишилися на одинці зі своєю бідою. Держава одразу відгукнулася на нашу проблему. Завдяки сприянню Президента України, Прем’єр Міністра та голови Харківської області Юлії Світличної, яка з перших днів цілодобово знаходилася разом з нами, району надали належну підтримку. З державного та обласного бюджетів виділили серйозний фінансовий ресурс, завдяки якому, до початку опалювального сезону ми змогли повністю відновити мережу теплопостачання. Сьогодні ми заручилися надійною підтримкою з боку голови Харківської облдержадміністрації та можемо впевнено будувати плани на майбутнє і працювати над їх реалізацією», - повідомив голова райдержадміністрації.

  Підбиваючи підсумки зустрічі Степан Масельський також висловив подяку представникам громад за людяність та відповідальність під час надзвичайної ситуації 23 березня 2017 року. Зокрема, голова райдержадміністрації закликав кожного громадянина бути активним, не залишатися осторонь проблем своєї громади, брати безпосередню участь у їх вирішенні.

  «Я відчув гордість за Балаклійський район, коли під час надзвичайної ситуації кожна громада взяла на себе відповідальність прийняти та забезпечити предметами першої необхідності жителів м. Балаклія. – підкреслив голова району. – Ці події показали, що ми дійсно одна велика дружня сім’я і разом здатні подолати будь які негаразди. Будьте активними, не замовчуйте проблеми, пропонуйте свої варіанти їх вирішення. Ми відкриті для нових ідей та готові до співпраці, адже тільки спільними зусиллями можна досягти успішних результатів.»

IMG 9690

IMG 9676IMG 9650

IMG 9696

 

 

 

 IMG 9664IMG 9702

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь