line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Державою створені всі умови для покращення рівня життя на території району

IMG 9729Про це повідомив голова райдержадміністрації під час проведення семінару-наради 16 березня. На розгляд були винесені питання готовності комунальних служб до погіршення погодних умов, організації проведення ремонту доріг, оформлення дозвільної документації на пуск газу, виконання місцевих бюджетів у 2018 році та інше.

   На сьогоднішній день виконання місцевих бюджетів становить 114,8% від запланованої суми на І квартал поточного року. До місцевих бюджетів надійшло 75 млн. 445 тис. грн., при запланованих надходженнях у сумі 65 млн. 718 тис. грн. Таким чином перевиконання дохідної частини І кварталу становить майже 10 млн.

   Перевиконання дохідної частини пояснюється надходженням рентної плати на газ природній та конденсат в сумі 16 млн. 252 грн., які 28 лютого були зараховані на рахунки місцевих бюджетів. На даному етапі основним завданням для місцевих бюджетів є освоєння коштів у найкоротші терміни.

IMG 9735"Сьогодні державою створені всі умови для сільських та селищних рад, за яких є реальна можливість розвиватися. У нас є значний фінансовий інструмент і наше завдання уміло та своєчасно його використовувати, - зазначив Степан Масельський. –

Наразі у нас є унікальна можливість покращити рівень життя на території своїх громад, якої нажаль не було багато років і ми повинні нею скористатися."

Під час наради керівник району також наголосив на необхідності створення комунальних підприємств на території сільських громад з метою вирішення нагальних питань житлово-комунальної сфери. Таким чином сільські ради самостійно зможуть забезпечити себе відповідною технікою для розчищення доріг, вивозу побутових відходів, обладнання для утримання мережі електропостачання та водопостачання.

   "У нас є можливість створити комунальні підприємства з відповідною їх капіталізацією, закупкою техніки та обладнання. В умовах фінансової децентралізації це реально. Важливо також розуміти, що наявність комунального підприємства дасть можливість створити нові робочі місця для населення і тим самим частково поліпшити можливість працевлаштування у районі", - сказав Степан Масельський.

IMG 9733

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь