line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Із настанням сприятливих погодних умов ми повинні одразу розпочати роботу з благоустрою району

IMG 9736Таке доручення отримали керівники структурних підрозділів району від голови райдержадміністрації Степана Масельського у ході семінару-наради 16 березня. Присутніми було опрацьовано питання проведення у районі санітарно-екологічного двомісячника з благоустрою територій населених пунктів, виконання ремонту доріг комунальної власності, оформлення дозвільної документації на пуск газу та державної підтримки галузі тваринництва в особистих господарствах.

   У своїй доповіді начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури Олександр Ситнік звернув увагу керівників місцевих рад на те, що з настанням сприятливих погодних умов необхідно негайно розпочати на підпорядкованих територіях роботи з благоустрою, висадження саджанців дерев та кущів, прибирання територій від сміття.

   "Невдовзі нас очікує поліпшення погодних умов, тому до цього часу ми повинні провести всі організаційні заходи, провести наради у виконавчих комітетах із затвердження планів проведення санітарно – екологічного двомісячника. Окрему увагу слід приділити питанням залучення сторонньої допомоги підприємств, організацій та господарств, - наголосив Степан Масельський. – Часу на зволікання немає. Із настанням сприятливих погодних умов ми повинні одразу включитися у роботу."

   Детального обговорення потребувало питання підготовки ремонтних робіт доріг комунальної власності. Оскільки після зимового періоду, стан більшості комунальних  доріг в населених пунктах району значно погіршився і потребує негайного ремонту. Місцевими бюджетами передбачені на це кошти в сумі  майже 20 млн. грн. Ремонтні роботи заплановано розпочати із настанням сприятливих погодних умов.

   "Ми повинні продовжувати працювати над організацією проведення ремонтних робіт доріг комунальної власності, оскільки з настанням потепління це питання вже має вирішуватися фактичними діями. Сьогодні потрібно активно укладати договори з підрядниками, домовлятися про поставки ремонтних матеріалів, відповідної техніки. Ця проблема актуальна і потребує особливої уваги, оскільки ремонтні роботи будуть проводитися не тільки у нашому районі, але й по всій території Харківської області", - повідомив Степан Масельський.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь