line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Протягом дня потрібно забезпечити безперешкодний рух дорогами району

aparatnaТаке доручення керівникам структурних підрозділів дав голова райдержадміністрації Степан Масельський, у ході апаратної наради 19 березня. 

 

 

 

 

  Під час засідання було обговорено питання підготовки ремонтних робіт доріг комунальної власності, розчищення автошляхів від снігу, моніторингу заробітної плати працівникам сфери сільського господарства та інше.

  Першим пунктом засідання було питання розчищення доріг та пішохідних зон від снігових заметів, що виникли унаслідок погіршення погодних умов у районі.

  "Не дивлячись на те, що календарна весна почалася майже місяць тому, погодні умови залишаються вкрай несприятливими. Зокрема, їх різке погіршення вносить свої корективи в організацію життєзабезпечення району, - зазначив Степан Масельський. – На щастя надзвичайних ситуацій під час снігопаду не виникло, тому головним завданням для нас сьогодні залишається забезпечення безперешкодного руху на дорогах."

  Роботи з розчищення доріг від снігових заметів працівниками сфери житлово-комунальних послуг та спеціальною технікою проводяться і зараз. До кінця дня планується забезпечити безперешкодний рух всіма автошляхами району.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь