line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Визначено завдання соціально-економічного розвитку району на 2018 рік

IMG 9831Підведення підсумків соціально-економічного розвитку району у 2017 році та визначення завдань на 2018 рік відбулося у ході засідання колегії Балаклійської районної державної адміністрації під керівництвом голови району Степана Масельського.

 

 

   За інформацією першого заступника голови райдержадміністрації Вячеслава Тищенка, за 2017 рік промисловими підприємствами реалізовано продукції на суму 45,9 млрд. грн., що складає 27,6% в загальному обсязі реалізованої продукції в області, і є найбільшим показником у галузі промисловості Харківщини.

   Проводиться робота щодо соціального захисту населення, забезпечено стале функціонування закладів освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.

IMG 9834З метою досягнення позитивних тенденцій сталого розвитку в усіх сферах економіки району, колегією районної державної адміністрації визначено основні завдання на 2018 рік.

Таким чином, управлінням економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації заплановано здійснення контролю за наданням якісних житлово-комунальних послуг, впровадження енергозберігаючих заходів у житлово-комунальному господарстві, сприяння оснащенням житлових будинків приладами обліку теплової енергії, забезпечення населення смт Андріївка якісним централізованим водопостачанням та інше.

   Відділом освіти райдержадміністрації передбачено протягом 2018 року забезпечити доступну та якісну освіту, здійснити відкриття нових дошкільних навчальних закладів, мережі інклюзивних класів, створення освітніх округів та опорних шкіл, проведення моніторингу якості освіти у районі.

   Відділом охорони здоров'я райдержадміністрації планується забезпечити проведення комплексу профілактичних заходів щодо попередження захворювань населення та надання якісних медичних послуг, зміцнення матеріально-технічної бази лікувальних закладів району.

   Також буде здійснено покращення матеріально-технічної бази у закладах культури та спорту.

   У ході засідання керівник району Степан Масельський звернув увагу на те, що протягом останніх років у районі відбуваються позитивні зміни та інтенсивний розвиток усіх галузей. Тільки протягом минулого року за кошти районного бюджету капітально відремонтовано інфекційне та дитяче відділення районної клінічної лікарні, наразі триває ремонт реанімаційного відділення. У районі відкрито перший у області центр інклюзивної освіти, створюються дитячі дошкільні заклади, облаштовуються спортивні майданчики, проводиться модернізація закладів соціальної сфери.

   "Вже простежуються позитивні зміни у сфері охорони здоров'я, освіти, культури та інших галузей. Однак, існує ще досить багато не вирішених питань над розв’язанням яких, ще потрібно докласти значних зусиль, - зауважив Степан Масельський. – Ми повинні у повній мірі скористатися можливістю фінансової децентралізації та докласти максимум зусиль до розбудови району, щоб життя для населення на території нашої громади було дійсно комфортним."

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь