line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На засіданні колегії опрацьовано заходи з підготовки сільськогосподарських підприємств району до проведення весняно-польових робіт

IMG 9738Рішення про заходи підготовки сільськогосподарських підприємств району до проведення весняно-польових робіт прийнято на засіданні колегії Балаклійської районної державної адміністрації під час засідання 20 березня. Колегія відбулася під керівництвом голови району Степана Масельського. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Олександр Літвінов, члени колегії, керівники сільськогосподарських підприємств, організацій та установ району.

   Як повідомив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олексій Верещака, площа посіву зернових культур у 2018 році по сільськогосподарських підприємствах очікується 44,5 тис. га, що на 3,3 тис. га більше у порівняні з 2017 роком. Зернові культури у структурі посівних площ складуть 54%.

   З початку 2018 року на весняно-літні польові роботи, закуплено 6303 тон мінеральних добрив, що становить 91% до плану. Зважаючи на те, що погодні умови на даний момент не є сприятливими для здійснення весняно-польових робіт у повній мірі, колегією визначено низку заходів щодо їх організації.

   Спеціалістам господарств рекомендовано постійно проводити моніторинг стану посівів озимих культур, звернути увагу на структури посівних площ сільськогосподарських підприємств району та дотримання оптимального співвідношення в сівозміні при посіві соняшнику.

   У ході засідання колегії керівникам сільськогосподарських підприємств рекомендовано закінчити роботи зі створення необхідного запасу запасних частин, насіннєвого матеріалу, пально-мастильних матеріалів, мінеральних добрив та засобів захисту рослин.

   Запропоновано прискорити роботу з отримання працівниками підприємств допусків до робіт, пов’язаних із зберіганням та застосуванням пестицидів та агрохімікатів; забезпечити проведення посіву ярих сільськогосподарських культур якісним кондиційним насінням.

   Враховуючи зміни в чинному законодавстві України керівникам господарств рекомендовано розглянути питання щодо підвищення рівня середньомісячної заробітної плати працівникам у поточному році.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь