line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Модернізація системи водопостачання та ремонт покрівель багатоквартирних будинків

IMG 9884Такі питання були обговорені громадами Петрівської та Протопопівської селищних рад 22 березня під час проведення сходів громадян. Зустріч пройшла під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського, за участю голови районної ради Олександра Літвінова, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, голів сільських рад, керівників соціальної та гуманітарної сфери громад, громадськості.

  Нагальним питанням для обох громад є стан водопроводу у населених пунктах. На сьогоднішній день система водопостачання потребує капітального ремонту та упорядкування технічної документації.

  "Система водопостачання дійсно потребує капітального ремонту, оскільки від належного стану водогону залежить і якість самої води. Насамперед потрібно передати мережу водопостачання у комунальну власність. Це забезпечить наявність робочих місць та допоможе визначити відповідальних осіб за утримання водогону у належному стані. Після того як технічна документація буде приведена до ладу, ми зі свого боку допоможемо і організаційно, і фінансово забезпечити належну якість водопостачання", - Степан Масельський.

  Мешканцями Петрівської громади порушувалось питання підключення окремих житлових будинків до системи водопостачання, яке також взято на контроль керівництвом району.

  Під час зустрічі до керівника району звернулися мешканці с. Протопопівка з проханням посприяти ремонту покрівлі багатоквартирних будинків. Вже тривалий час помешкання знаходяться на утриманні ОСББ, однак для співвласників, проведення капітального ремонту покрівлі будинку виявилося досить дороговартісною процедурою. Під час обговорення даного питання керівництвом району прийнято рішення посприяти жителям будинку у проведенні капітального ремонту покрівлі, відповідний проект рішення буде розглянуто на черговій сесії.

  Не менш важливої уваги потребували питання вивозу сміття, освітлення вулиць, завершення ремонтних робіт у закладах культури, охорони здоров'я, школах та ремонт доріг комунальної власності. Усі питання знаходяться на особистому контролі голови райдержадміністрації.

  На завершення Степан Масельський подякував присутнім за допомогу та людяність під час надзвичайної ситуації на 65-му військовому арсеналі 23 березня 2017 року та закликав громадян бути активними у вирішенні соціально-економічних питань територіальних громад.

  "Ми готові вам допомогти, більш того, сьогодні у нас є реальні можливості для цього, - повідомив голова району. – Ми проводимо сходи громадян задля того, щоб мати змогу виявити нагальні проблеми на території кожної громади та сприяти їх максимально швидкому вирішенню. Однак, позитивні зміни можливі тільки за ініціативи громадян, тому ми повинні з вами активно співпрацювати з метою розвитку та благоустрою нашого району."

IMG 9897IMG 9887IMG 9901IMG 9906IMG 9910IMG 9911

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь