line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У ході апаратної наради обговорили низку підготовчих заходів на тиждень

aparatnaЗасідання відбулося під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського 26 березня.

 

 

 

 

 

   Першим пунктом наради стало питання організації підготовчих заходів щодо ремонту доріг у районі. Як зауважив голова райдержадміністрації, з настанням сприятливих погодних умов, дорожні служби мають розпочати аварійно-ремонтні роботи доріг комунальної власності, для здійснення яких наразі проводиться низка підготовчих заходів, зокрема обстеження дорожнього полотна з урахуванням найбільш уражених ділянок та інтенсивності руху.

   «Як тільки погодні умови дозволять нам стати до виконання ремонтних робіт на дорогах комунальної власності, ми повинні моментально включитися у роботу. Часу на зволікання не буде, тому зараз у нас є можливість детально підготуватися до цього відповідального та кропіткого процесу», - сказав Степан Масельський.

   У межах наради значну увагу приділено організації ЗНО-2018 у районі. 24 березня відбулося пробне незалежне оцінювання з української мови та літератури на базі Балаклійських ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та №6, учасниками якого стали 342 учні закладів загальної середньої освіти. 31 березня у районі відбудеться пробне тестування з інших предметів. Результати, отримані за підсумками пробного зовнішнього незалежного оцінювання, дадуть змогу учням попередньо оцінити рівень знань з обраних предметів та краще підготуватися до основного іспиту.

   Підбиваючи підсумки засідання, голова району дав доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району провести підготовчі роботи до весняно-польових робіт, організувати заходи безпеки під час пожежно-небезпечного періоду, продовжувати роботу по установці приладів обліку теплової енергії та забезпечити належні умови для підписання договорів між пацієнтом та сімейним лікарем у межах медичної реформи.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь