line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На сьогоднішній день у районі створюються всі умови для здобуття якісної освіти

IMG 9925Про це повідомила заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко на загальних батьківських зборах у Балаклійській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1  ім. О. А. Тризни 23 березня. Зустріч відбулася під керівництвом директора школи Світлани Бовдуй за участю начальника відділу освіти райдержадміністрації Світлани Швід, педагогічних працівників, батьків та учнів.

  «Я думаю, кожен звернув увагу на те, що школа зазнала позитивних змін за останні роки. Нам вдалося провести ремонтні роботи, замінити дерев’яні вікна на енергозберігаючі металопластикові, закупити мультимедійне обладнання, оновити матеріально-технічку базу шкільних кабінетів. З настанням сприятливих погодних умов буде завершено будівництво багатофункціонального майданчика на базі школи №1, - зазначила Валентина Панасенко. - На сьогоднішній день у районі створюються всі умови для здобуття якісної освіти та комфортного протікання освітнього процесу в цілому.»

  У своєму виступі заступник голови райдержадміністрації звернула увагу батьків на важливій ролі ЗНО у процесі здобуття учнями якісної освіти. Адже цього року  результати ЗНО будуть слугувати показниками успішності учнів не тільки під час вступної кампанії до вищих навчальних закладів, але й зараховуватися як оцінки державної підсумкової атестації. Це значно полегшує процес переходу від загальної середньої освіти до здобуття учнями вищої освіти.

  Також на порядок денний були винесені питання Закону України «Про освіту» (2017 р.). Концепцію «Нова українська школа» і перспективи розвитку Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О. А. Тризни Балаклійської районної ради Харківської області, про роботу педагогічного колективу щодо надання якісних освітніх послуг здобувачам освіти у 2017/2018 навчальному році та про врахування психолого-фізіологічних особливостей дітей при набутті ними знань.

  На сьогоднішній день педагогічний колектив Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О. А. Тризни активно працює над забезпеченням високого рівня якості освіти та всебічним розвитком своїх учнів. Постійною самоосвітою займаються і вчителі через систему курсової перепідготовки, участь у семінарах, у професійних конкурсах.

  У цьому році вихованці навчального закладу отримали 39 перемоги у ІІ етапі районних олімпіад, 2 перемоги у Малій академії наук на рівні області, а також перемогу у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.

  З метою відкритості та доступності навчальної інформації для батьків та учнів запроваджено електронний щоденник, де містяться дані про успішність, об’єм домашнього завдання, перелік тем, які вивчаються під час навчання, активно запроваджується система відкритих уроків для батьків, створено центр інклюзивної освіти.

  «Однією з особливостей цього навчального року є те, що ми працюємо в межах нового Закону «Про освіту» і концепції «Нова українська школа». Головна мета цих нормативних документів полягає в тому, щоб змінити формат і формулу української школи, наблизити знання до дітей. Організувати освітній процес таким чином щоб діти мали ті компетентності, які їм знадобляться у соціалізації. Кожна дитина повинна бути успішною», - підкреслила Світлана Бовдуй.

  На завершення про роль педагогічних працівників у процесі надання якісних освітніх послуг розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Людмила Обізна, а практичний психолог Віта Лихо провела інформативну бесіду з батьками про їхню участь у шкільному житті дітей та врахування психолого-фізіологічних особливостей учнів при набутті ними знань.

  Після обговорення ключових питань у процесі здобуття учнями якісної освіти на батьків чекав приємний сюрприз – святковий концерт вихованців Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О. А. Тризни.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь