line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійщина прийняла естафету пам'яті «Горить у серцях вогонь Перемоги»

IMG 007827 березня на чолі з головою райдержадміністрації Степаном Масельським Балаклійщина прийняла естафету пам'яті «Горить у серцях вогонь Перемоги», присвячену 75-й річниці визволення Харківської області від нацистських загарбників. Почесна делегація з символами Естафети пам'яті прибула до Балаклії з Вовчанського району.

  У заході взяли участь голова районної ради Олександр Літвінов, керівник Харківської обласної організації ветеранів України Анатолій Хіневич, голова Балаклійської районної організацій ветеранів України Олександр Захаров, заступник голови Балаклійської райдержадміністрації Валентина Панасенко, заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталія Гордієнко, почесні гості Вовчанського району, ветерани, громадськість.

IMG 9993"Мені дуже приємно вітати Вовчанський район на гостинній Балаклійській землі. Важливо зазначити, що нині ми беремо участь у гарній та добрій справі – Естафеті пам'яті. Вже 75 років минуло з моменту визволення Харківщини від нацистських загарбників, коли наші діди та прадіди ціною власного життя здобували для нас мир та свободу, - звернувся до присутніх Степан Масельський. - Я сподіваюся, що сьогодні відбудеться дуже тепла, чудова зустріч, яка залишить по собі приємні спогади та допоможе в черговий раз збагнути нам та майбутнім поколінням наскільки важливо зберігати мир та спокій на рідній землі."

  Урочисті заходи з нагоди вшанування пам'яті визволителів Харківської області від нацистських загарбників розпочалися знайомством гостей з історією Балаклійського району у період Другої Світової війни у краєзнавчому музеї.

  Після завершення екскурсії учасники естафети взяли участь у мітингу – реквіємі, присвяченому 75-й річниці визволення Харківської області від нацистських загарбників, вшанували пам'ять героїв – визволителів хвилиною мовчання та церемоніалом покладання живих квітів до обеліска на Алеї Слави.

  «Цього року ми розпочали Естафету пам'яті 2 лютого і завершиться вона у вересні місяці. Таким чином тривалість її складатиме 7 місяців і 19 днів – саме стільки часу в 1943 році знадобилося славетним воїнам - визволителям для того, щоб звільнити від нацистських загарбників наш регіон. На території України проходило 15 військових стратегічних операцій, в яких брали участь 33 армії – близько 3,5 мільйонів осіб пройшли дорогами України, звільняючи її від завойовників. Ця естафета – пам'ять про них», - сказав Анатолій Хіневич.

  Урочиста мить прийому-передачі символів Естафети пам'яті –Прапора та Альбому Естафети Пам'яті відбулася під час ІІ етапу фестивалю-конкурсу солдатської пісні "Горить у серцях вогонь перемоги" у актовій залі дитячої музичної школи.

  "Ми з гордістю передаємо вам Естафету пам'яті. Мета цієї Естафети – наше спільне бажання жити в мирі, добрі, злагоді, в нашій єдиній незалежній соборній Україні. У тій державі, в якій мріяли у свій час наші діди, прадіди зцілити рани, виборюючи перемогу для нашої вільної держави", - зазначила заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталія Гордієнко.

  Під час урочистого заходу за особистий внесок у розвиток  ветерансьIMG 0016кого руху та з нагоди 75-річчя визволення Харківщини від фашистських загарбників почесними грамотами Харківської обласної організації ветеранів України та Книгою героїв Другої світової війни нагороджені голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов, голова Балаклійської організації ветеранів України Олександр Захаров, представники ветеранського руху у районі.

IMG 0008IMG 0022IMG 0034


 

 

IMG 0058IMG 0074IMG 0071


__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь