line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

В апараті ХОДА та РДА буде впроваджено електронний документообіг

nino28 березня відбулась робоча нарада з питань взаємодії обласної та районних державних адміністрацій, а також органів місцевого самоврядування.

 

 

 

 

   Захід пройшов під головуванням керівника апарату ХОДА Вікторії Белявцевої. Вона підкреслила значущість взаємодії між апаратом ХОДА та районними державними адміністраціями, а також озвучила першочергові завдання.

  Так, керівник апарату ХОДА наголосила на необхідності проведення роботи із запобігання корупції в апаратах РДА та впровадження електронного документообігу.

  «Найближчим часом електронний документообіг буде впроваджено в апараті ХОДА, після чого - в РДА і структурних підрозділах облдержадміністрації. Зазначу, що це відповідальне питання і до його вирішення потрібно готуватися вже зараз», - сказала Вікторія Белявцева.

  Відповідні роз'яснення щодо впровадження електронного документообігу надав начальник відділу інформаційно-комп'ютерного та документального забезпечення апарату ХОДА Артем Ситник.

  Також під час наради обговорили питання застосування законодавства про державну службу в районних державних адміністраціях. Питання виконання Постанови КМУ «Про запобігання та виявлення корупції» висвітлив завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату ХОДА Костянтин Ісаєв. Він звернув увагу присутніх на важливості створення та забезпеченні діяльності відповідних підрозділів.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь