line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У ході селекторної наради опрацювали заходи щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій

2IMG 00868 березня відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з трагічними наслідками надзвичайної ситуації у м. Кемерово (Російська Федерація).

 

 

   Селекторна нарада пройшла під головуванням першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Марка Беккера, за участю першого заступника голови райдержадміністрації В’ячеслава Тищенка, голови районної ради Олександра Літвінова, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

   У ході наради темою для обговорення визначено запобігання виникнення надзвичайних ситуацій (пожеж) на об’єктах з масовим перебуванням людей.

   Марк Беккер наголосив на тому, що кожна надзвичайна ситуація має свої наслідки та причини, до останніх належить невиконання вимог протипожежного захисту.

   «Я хочу звернутися до кожного керівника, до всіх членів регіональної комісії. Ви повинні нести соціальну відповідальність, власну відповідальність за життя та здоров’я людей, які перебувають безпосередньо у ваших установах або інших приміщеннях. І, безумовно, кожен повинен оцінювати наслідки тих надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути», - зазначив Марк Беккер.

   За інформацією Балаклійського районного відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області, у 2017 році неодноразово були здійснені перевірки додержання та виконання вимог норм і правил у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки навчальних закладів, медичних установ, культових будівель, будинків культури та аналогічних об’єктів з масовим перебуванням людей розташованих на території району за виключенням суб’єктів господарювання комерційних структур.

   З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та негативного впливу на безпеку життя і здоров’я населення, районним відділом ДСНС України будуть проводитися бесіди з власниками об’єктів з «масовим перебуванням людей», які належать до приватної форми власності, щодо спільної перевірки закладів на виконання норм та вимог пожежної безпеки у поточному році.

   Підбиваючи підсумки засідання, перший заступник голови райдержадміністрації В’ячеслав Тищенко дав доручення керівникові Балаклійського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області провести детальний інструктаж у закладах освіти, культури, медичних установах та інших об’єктах соціальної сфери щодо правил поведінки громадян у разі виникнення надзвичайної ситуації.

   Також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації отримали доручення посилити нагляд за дотриманням правил пожежної безпеки під час проведення заходів з масовим скупченням людей та у повсякденному житті.

   «У кожному закладі освіти культури, охорони здоров’я та інших об’єктах соціальної сфери повинен бути проведений детальний інструктаж щодо поведінки громадян у разі виникнення надзвичайної ситуації. Люди повинні знати як діяти у такій ситуації, де розташовані основні та евакуаційні виходи, де знаходяться вогнегасники та як ними користуватися. Безпека мешканців нашого району у першу чергу залежить від нас з вами і ми повинні поставитися до цього з усією відповідальністю», - сказав В’ячеслав Тищенко.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь