line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Ми готові допомагати тим, хто проявляє ініціативу. Степан Масельський.

IMG 009329 березня голова райдержадміністрації Степан Масельський зустрівся з представниками Міловської, Пришибської та Вербівської громад. У заході взяли участь депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький, голова районної ради Олександр Літвінов, сільські та селищні голови, депутати районної та сільських рад, члени виконкому, керівники соціальної та гуманітарної сфери, сільськогосподарських підприємств, правоохоронних органів, представники районних ЗМІ.

  У межах зустрічі жителі с. Мілова звернулися до голови району з проханням організувати виїзний прийом лікаря кардіолога для обстеження населення та збільшити видатки на паливо для транспортного засобу сімейної медицини, що обслуговує мешканців села. Степан Масельський взяв до уваги прохання громади та пообіцяв винайти можливість для придбання нового транспортного засобу для амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Мілова. Новий автомобіль найближчим часом буде придбано і для амбулаторії у с. Вербівка.

  Нагальними для представників громади с. Пришиб виявилися питання побудови кладки через річку, розвитку спортивної галузі у населеному пункті та ремонту сільського клубу. Зокрема, побудови нового закладу культури та спортивного майданчику потребують і мешканці с. Вербівка.

  Актуальними для всіх громад також залишаються питання ремонту доріг, автобусного сполучення та ремонту мережі водопроводу. На сьогоднішній день всі питання знаходяться у процесі вирішення та на особистому контролі голови райдержадміністрації.

  У ході проведення сходів громадян, депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький дав схвальну оцінку роботі органів місцевого самоврядування у Балаклійському районі та зауважив, що від злагодженої роботи органів виконавчої влади на місцях та відповідальності кожного громадянина залежить розвиток району в цілому.

  Підбиваючи підсумки зустрічі Степан Масельський повідомив, що у поточному році планується вирішення проблемних питань у населених пунктах та визначено пріоритетні напрямки розвитку району.IMG 0181

  "Безумовно, на першому плані стоїть питання ремонту доріг у районі, адже якісні дороги сприяють економічному розвитку регіону в цілому. У цьому році ми плануємо завершити освітлення вулиць у населених пунктах, продовжити ремонт закладів освіти, культури, охорони здоров'я, побудувати нові спортивні майданчики для фізичного розвитку дітей та дорослих, - зазначив Степан Масельський. – На сьогоднішній день у нас є надійна підтримка з боку керівництва області та фінансові можливості щоб зробити наш район розвиненим, комфортним для життя громадян. Ми готові допомагати тим, хто проявляє ініціативу та налаштований докласти зусиль для процвітання Балаклійщини."

IMG 0099IMG 0110IMG 0105IMG 0114IMG 0126IMG 0131IMG 0150


IMG 0097IMG 0175
__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь