line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Балаклійському ліцеї обговорили питання організації навчально-виховного процесу

IMG 019530 березня 2018 року у Балаклійському ліцеї відбулись загальні батьківські збори за участю заступника голови районної державної адміністрації Валентини Панасенко, начальника відділу освіти Світлани Швід та начальника пожежно-рятувальної частини м. Балаклія Віктора Колесника.

 

   На порядку денному - актуальні питання організації навчально-виховного процесу учнів 9-11 класів та підготовка випускників до зовнішнього незалежного оцінювання.

   «Сьогодні ми намагаємося побудувати освітній процес таким чином, щоб кожен його учасник ніс відповідальність за виконання тільки своїх обов’язків, - зазначила Валентина Панасенко. – Педагогічний працівник не повинен займатися питаннями організації ремонту класних приміщень, або шукати можливість як оновити матеріально-технічну базу кабінету. Завдання вчителя – надавати якісні знання учням, всі інші питання повинні вирішуватися без втручання у освітній процес.»

   У своєму виступі Валентина Панасенко в черговий раз наголосила, що згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації, керівникам навчальних закладів, батьківським комітетам категорично заборонено збирати кошти з батьків для вирішення фінансових питань, пов’язаних з матеріально-технічним забезпеченням закладів, проведенням ремонтних робіт, відзначенням ювілейних та пам’ятних дат.

   Всі навчальні заклади району мають достатнє фінансове забезпечення для вирішення цих питань. Зокрема, постійно триває робота над покращенням умов та модернізації закладів освіти, приведення будівель у відповідність до державних вимог.

   У ході батьківських зборів начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Швід розповіла про зміни вимог вступу до Балаклійського ліцею, які почнуть діяти із наступного навчального року та закликала батьків брати активну участь у підготовці своїх дітей до зовнішнього незалежного оцінювання. Адже результати успішно складеного ЗНО дають змогу випускникам вступити до омріяного вищого навчального закладу на прозорих умовах.

    «Кожна дитина унікальна і талановита, але ми повинні дотримуватися державних вимог, тому умови вступу до ліцею з наступного навчального року стануть суворішими, - повідомила Світлана Швід. - Разом з тим, ми працюємо з педагогічними працівниками над покращенням якості знань у загальноосвітніх школах району, щоб кожна дитина мала належну підготовку до ЗНО та до навчання у вищому закладі в цілому.»

     У межах заходу педагогічні працівники надали методичні рекомендації батькам як налаштувати своїх дітей на успішні результати ЗНО, обговорили пріоритети зовнішнього незалежного оцінювання та графік іспитів.

    На завершення начальник пожежно-рятувальної частини м. Балаклія Віктор Колесник провів з батьками і педагогічними працівниками ліцею профілактичну бесіду, надав детальний інструктаж з техніки безпеки та дій у разі виникнення пожежі у навчальному закладі, побутових приміщеннях та об’єктах з масовим перебуванням людей.

                IMG 0197IMG 0199IMG 0204


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь