line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Балаклійському районі розпочато підготовчі заходи до Дня довкілля

rdaТакі та інші питання розглянуто під час апаратної наради 2 квітня під керівництвом голови району Степана Масельського

 

 

 

 

   Щороку Балаклійщина бере участь у Всеукраїнській акції з благоустрою "За чисте довкілля". Метою проведення заходу є поліпшення санітарно-екологічного стану на території району, екологічного виховання громадян, забезпечення здорових умов проживання населення та вирішення інших екологічних проблем.

   У межах акції заплановано здійснити комплекс заходів, спрямованих на благоустрій населених  пунктів та прилеглих до них територій, впорядкування парків, скверів, кладовищ, братських могил, пам’ятників та пам’ятних знаків, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, створення зелених насаджень тощо.

   Не менш важливу увагу було приділено питанням впровадження медичної реформи, а саме проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення щодо підписання меморандуму із сімейним лікарем. Укласти договір із сімейним лікарем (терапевтом, педіатром) пацієнти можуть починаючи від 1 квітня.

    " Кожен громадянин повинен розуміти, що інформаційна кампанія стосовно вибору сімейного лікаря та підписання з ним декларації є обов'язковою, але не має обмежених термінів, - зазначив Степан Масельський. – Наше завдання допомогти населенню якомога швидше визначитися з вибором сімейного лікаря та доступно роз’яснити процедуру підписання декларації з фахівцем."

   Підбиваючи підсумки наради, Степан Масельський окреслив пріоритетні завдання на найближчий тиждень, а також дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо їх виконання.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь