line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Степана Масельського просили сприяти у вирішенні питань водопостачання смт Савинці

IMG 03054 квітня голова райдержадміністрації Степан Масельський провів особистий виїзний прийом громадян у смт Савинці. До керівника району мешканці зверталися переважно з особистих питань.

 

 

 

  Так, до Степана Масельського звернулася сім'я учасника бойових дій на території окремих районів Донецької та Луганської областей з проханням посприяти виділенню земельної ділянки на території сільської ради або на прилеглих територіях. Голова району надав роз’яснення громадянам щодо подальших дій у вирішенні даного питання та надав рекомендації звернутися до компетентного органу - Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

  У ході особистого прийму Степан Масельський отримав колективне звернення громадян з питання ремонту покрівлі багатоквартирного будинку та проханням надати роз’яснення щодо врегулювання тарифів на електроенергію на території місць загального користування. Мешканці відмовилися від послуг освітлення під'їзду, які надавалися ЖКГ та здійснюють це шляхом підключення енергоносіїв до власних квартир. У свою чергу, голова райдержадміністрації запропонував громадянам один із ефективних способів вирішення даного питання – створення ОСББ.

  "Якщо ви створите ОСББ, то у вас буде можливість повноцінно керувати багатоквартирним будинком, який є вашою спільною колективною власністю. Ви будете самостійно вирішувати як вигідніше розпорядитися власним майном, яким чином здійснювати освітлення під'їзду, під що використати вільні приміщення. – поінформував Степан Масельський. – Крім того, ми зі свого боку будемо всебічно допомагати вам у вирішенні організаційних питань та благоустрою будинку."

  Досить значну увагу приділено питанню водопостачання у смт Савинці. Тривалий час жителі населеного пункту отримували воду із приватних свердловин, однак на даний час значна кількість колодязів обміліла, або ж є непридатними для використання. Голова району уважно вислухав прохання жителів селища та пообіцяв детально вивчити це питання з метою подальшого його вирішення.

  "Ми повинні комплексно підходити до вирішення даного питання, оскільки проблема водопостачання стосується багатьох мешканців населеного пункту. На сьогоднішній день відповідні служби вже обстежують проблемні ділянки та проводять розрахунки, і я сподіваюся, що дане питання буде вирішено з максимальною користю для наших громадян," – Степан Масельський.

IMG 0327IMG 0316IMG 0321

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь