line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Степан Масельський провів сходи громадян Лозовеньківської та Шевелівської територіальних громад

IMG 03495 квітня голова райдержадміністрації Степан Масельський провів сходи громадян Лозовеньківської та Шевелівської територіальних громад. У заході взяли участь голова районної ради Олександр Літвінов, сільські та селищні голови, депутати районної та сільських рад, члени виконкому, керівники соціальної та гуманітарної сфери, сільськогосподарських підприємств, правоохоронних органів, представники районних ЗМІ.

IMG 0335Спільними для обох громад виявилося питання ремонту доріг та автобусного сполучення, зокрема здійснення перевезень у пільговий день. Степан Масельський надав детальне роз‘яснення щодо можливих шляхів вирішення даного питання.

"Ми щодня проводимо моніторинг ситуації у районі і володіємо інформацією по кожному рейсу. Наразі ми працюємо над тим, щоб пасажири відповідної категорії мали змогу скористатися правом на пільговий проїзд один раз на тиждень у будь-який зручний для них день, - повідомив голова райдержадміністрації. – Також вирішується питання стосовно якості роботи перевізника. Якщо нам не вдасться досягти домовленості щодо сумлінного виконання водіями маршрутних таксі своїх обов’язків, то ми будемо зі свого боку вживати відповідних заходів."

   У межах зустрічі мешканці Лозовеньківської територіальної просили Степана Масельського сприяти у налагодженні безперебійного електропостачання та роботи радіо. А мешканці с. Нова Серпухівка звернулися до керівництва місцевого комунального підприємства з проханням провести заходи з очищення та облаштування колодязю з питною водою на території населеного пункту. У ході обговорення прийнято рішення повести відповідні заходи протягом місяця.

   Під час сходів громадян у с. Шевелівка було обговорено можливість придбання нового транспортного засобу для амбулаторіїIMG 0375
загальної практики сімейної медицини та проведення капітального ремонту мережі водопостачання. Сума ремонтних робіт складає понад 8 млн. грн., це досить значні витрати для районного бюджету, тому голова району запропонував провести ремонтні роботи у декілька етапів.

   "Оскільки сума ремонтних робіт є досить великою, я пропоную підійти до проведення ремонту системи водопостачання поетапно. Спочатку ми приділимо увагу найбільш проблемним ділянкам, і поступово проведемо повну модернізацію системи водопостачання", - сказав Степан Масельський.

   Також у поточному році планується завершити вуличне освітлення у населених пунктах, провести ремонт доріг та здійснити заміну системи опалення у Шевелівському НВК.

   Підбиваючи підсумки зустрічі, Степан Масельський подякував мешканцям територіальних громад за відповідальність та надання допомоги жителям м. Балаклія під час надзвичайної ситуації на 65-му військовому арсеналі 23 березня 2017 року та закликав кожного брати активну участь у соціально-економічному розвитку району.

IMG 0333IMG 0343IMG 0347IMG 0361IMG 0362IMG 0366


 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь