line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні під час селекторної наради обговорили заходи щодо проведення у районі акції "За чисте довкілля"

IMG 03976 квітня голова райдержадміністрації Степан Масельський взяв участь у обласній селекторній нараді під керівництвом заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Олександра Скакуна. У ході засідання було обговорено питання проведення в області щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля" та стану отримання суб’єктами господарювання Харківської області дозвільно погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів.

 

   Зокрема, у Балаклійському районі райдержадміністрацією за участю органів місцевого самоврядування, із залученням колективів підприємств, установ  та організацій, а також мешканців та учнівської молоді проводиться необхідна робота з благоустрою територій населених пунктів району.

   На сьогоднішній день у межах щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля » в районі ліквідовано 16 несанкціонованих сміттєзвалищ, прибрано та приведено в належний стан прибудинкові території, вулиці та дороги, парки та сквери.

  Впорядковані 10 братських могил, 5 меморіальних комплексів та місць почесних поховань, 9 кладовищ. До участі у всеукраїнській акції «За чисте довкілля » залучено 4350 чоловік та 110 підприємств та організацій.

  Районною державною адміністрацією разом з органами місцевого самоврядування  та Балаклійським відділенням Ізюмської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області постійно проводиться робота з відпрацювання переліку економічно-активних підприємств, розташованих на території району, з метою визначення необхідності отримання ними дозвільно-погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів. Крім цього аналізується сплата екологічного податку підприємствами.

  У Балаклійському районі налічується 165 активних суб’єктів господарювання, якими отримано 244 дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, що становить 148% від загальної кількості економічно активних суб’єктів господарювання, суб’єктами господарювання зареєстровано 14 декларацій про утворення відходів, 60 суб'єктів господарювання мають дозволи на спеціальне водокористування. Ці показники є одними з найкращих серед інших районів області.

  У ході наради Олександр Скакун також звернув увагу присутніх на те, що з 1 квітня 2018 року по всій території України, зокрема у Харківській області, стартує нерестова заборона. Під час нересту заборонено проведення вибухових та інших видів робіт, добування будівельних матеріалів (видобування піщано-гравійної суміші, розчистку русел річок, днопоглиблення, берегоукріплення тощо).

  "Прохання до всіх голів райдержадміністрацій не допустити вибухів на водоймах та несанкціонованого вилову риби під час нересту. Кожен повинен відповідально поставитися до цього питання", - підкреслив Олександр Скакун.

  Підбиваючи підсумки селекторної наради Степан Масельський дав доручення керівникам відповідних структур створити спеціальні бригади для моніторингу стану прибудинкових територій, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, кладовищ, а також прослідкувати за ліквідацією несанкціонованих сміттєзвалищ у населених пунктах району. Окрему увагу голова району приділив питанням озеленення території Балаклійського району.

  " На сьогоднішній день є всі можливості щоб сільські та селищні ради здійснили закупівлю саджанців дерев та провели озеленення у населених пунктах. Завдяки нашим попередникам, район прикрашають прекрасні парки та сквери. Ми, у свою чергу, також повинні подбати про екологічну безпеку майбутніх поколінь ", - сказав Степан Масельський.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь