line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Балаклійському районі планується проведення Дня довкілля

rdaІз залученням підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, громадських організацій та об’єднань, а також молоді та широких верств населення будуть виконуватися заходи щодо приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, місць почесних поховань, вулиць і доріг.

   Крім того, необхідно буде здійснити упорядкування газонів та квітників, очистити від сміття та порослі узбіччя автодоріг та лісосмуг, ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища.

  Також, в черговий раз, керівником району було приділено увагу питанням впровадження медичної реформи: проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення щодо підписання меморандуму із сімейним лікарем. Укласти договір із сімейним лікарем (терапевтом, педіатром) пацієнти можуть починаючи від 1 квітня. Згідно з «Порядком вибору лікаря, що надає первинну медичну допомогу», затвердженим Наказом МОЗ №503 від 19.03.2018 року, кожен може обрати лікаря незалежно від місця реєстрації.

   Підбиваючи підсумки наради, Степан Масельський окреслив пріоритетні завдання на найближчий тиждень, а також дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо їх виконання.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь