line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районі тривають сходи громадян

 

IMG 0436Сходи громадян є найбільш традиційним інститутом безпосередньої демократії, за допомогою якого громадяни за місцем їх проживання вирішують проблемні питання місцевого значення.

 

 

 

   Так, 10 квітня голова райдержадміністрації Степан Масельський провів сходи громадян Бригадирівської, Вишнівської та Веселівської територіальних громад. У заході взяли участь голова районної ради Олександр Літвінов, сільські голови, депутати районної та сільських рад, члени виконкому, керівники соціальної та гуманітарної сфери, сільськогосподарських підприємств, правоохоронних органів, представники районних ЗМІ.
   Традиційно зустріч розпочали зі звіту сільських голів, керівників закладів освіти, культури, охорони здоров’я. Проаналізувавши обсяг виконаних робіт по кожному населеному пункту, учасники сходів перейшли до обговорення переліку робіт, запланованих до виконання кожною сільською радою у 2018 році.

   Так, Бригадирівською сільською радою у поточному році планується здійснити ремонт мосту, підсипку шлаком доріг у населеному пункті, провести роботи з освітлення вулиць та місць відпочинку світлодіодними ліхтарями. Також буде проведено ремонтні роботи у приміщенні сільського клубу, сільської ради, поточний ремонт харчоблоку у Бригадирівському ліцеї. Відкритим залишається питання створення нових робочих місць на території сільської ради. Зі свого боку голова райдержадміністрації запропонував вирішення даної проблеми шляхом створення комунального підприємства.   IMG 0399

   «На сьогоднішній день у нас дійсно є фінансова можливість допомогти вашій громаді у створенні комунального підприємства. Це дозволить не тільки ефективніше вирішувати комунальні питання села, але й надасть нові робочі місця для місцевих жителів», - підкреслив Степан Масельський.

   До пріоритетних завдань Вишнівської сілької ради входить завершення капітального ремонту сільського клубу та ремонт харчоблоку у Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Також перебачено ремонт дороги загального користування та доріг комунального значення, дооблаштування зони відпочинку у центрі с. Вишнева та заміна водогону по вул. Миру в с. Вишнева.

   Зокрема на території Вишнівської сільської ради налічується близько 30 дітей дошкільного віку, а тому постало питання у відкритті дитячого підрозділу на території сільської ради.

   «Дійсно, така кількість дітей дошкільного віку викликає потребу у забезпеченні територіальної громади дошкільним навчальним закладом. Першим кроком має бути створення поектної документації, у якій буде вказано місце розташування закладу та визначено кошторис. Зі свого боку ми готові сприяти у створенні закладу такого типу», - зазначив голова райдержадміністрації Степан Масельський.
   IMG 0474Веселівською сільською радою протягом 2018 року планується проведення поточного ремонту внутрішнього приміщення ФАПу с. Крючки, розміщення в подальшому медичного закладу у с. Теплянка, також тривають підготовчі роботи щодо побудови амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Веселе, та будівництва ФАПів с. Нурове і в с. Новоселівка. Виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту дошкільного навчального закладу, також заплановано проведення реконструкції будівлі колишньої Слабунівської школи під розміщення клубу, бібліотеки, спортивної зали. Актуальними також залишаються питання освітлення вулиць, ремонту доріг, чистка колодязів загального користування, капітальний ремонт покрівлі у Веселівскій ЗОШ, розглядається можливість створення комунального підприємства на території сільської ради,

    На завершення керівник району запропонував визначити пріоритетні завдання та шляхи їх реалізації у поточному році.

   « Ми завжди працюємо над тим, щоб кожен населений пункт був забезпечений закладом охорони здоров‘я, тому, перш за все, всі зусилля будуть покладені на те, щоб завершити будівництво та облаштування амбулаторій загальної практики сімейної медицини та ФАПів. Другим кроком буде модернізація системи водопостачання, вирішення комунальних проблем і вже потім ми з вами зможемо стати до вирішення питань культурного розвитку у населеному пункті», - поінформував Степан Масельський.

IMG 0422IMG 0443IMG 0446IMG 0472IMG 0479IMG 0401


 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь